এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰৰ প্রতি আকৃষ্ট হয় ল’ৰা, কাৰণ জানেনে ?

৯ টি গ্রহ ২৭ টি নক্ষত্র ১২ টি ৰাশিৰ বর্ণনা পোৱা যায় জ্যোতিষশাস্ত্রে। এই ১২ টি ৰাশিৰ লগত যুক্ত ব্যক্তি সকলৰ প্রকৃতি বেলেগ বেলেগ। কাৰণ ১২ টি ৰাশিৰ অধিপতি বিভিন্ন গ্রহ। আজি আমি এনেকুৱা ৰাশিৰ সম্পর্কে কথা ক’ব গৈ আছো, যিসকল ৰাশিৰ জাতক জাতিকা বহুত স্মার্ট আৰু বুদ্ধিমান বুলি কোৱা হয়। তেওঁলোকৰ ব্যক্তিত্ব ইমানেই আকর্ষণীয় যে ল’ৰাবোৰে দেখাৰ লগে লগে আকর্ষিত হৈ যায়। ৰাশিৰ সমূহ কি কি জানক…

১/ বৃষ ৰাশি

বৃষ ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ বহুত পৰিশ্রমিক আৰু বুদ্ধিমান হয়। তেওঁলোকৰ ব্যক্তিত্ব আকর্ষণীয় আৰু তেওঁলোকৰ মাজত নহু গুণ আছে। সেই বাবে সহজেই মানুহে তেওঁলোকৰ প্রতি আকৃষ্ট হয়।

২/ কন্যা ৰাশি

কন্যা ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ বহুত বুদ্ধিমান হয়, লগতে তেওঁলোক যোতেই যায় মানুহৰ মনত ঠাই কৰি লয়। তেওঁলোক যি কাম কৰিম বুলি সিদ্ধান্ত লয় সেই কাম কৰি হে সান্ত হয়। তেওঁলোকৰ মাজত মানুহৰ সত্ন লোৱাৰ গুণ আছে, যাৰ বাবে মানুহ অন্তৰত অতি সহজেই ঠাই কৰি ল’ব। সেই বাবে ল’ৰাবোৰে কন্যা ৰাশি ছোৱালীবোৰক পছন্দ কৰে।

৩/ বৃশ্চিক ৰাশি

বৃশ্চিক ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ বহুত স্মার্ট আৰু চাফা মনৰ হৈ থাকে। ল’ৰাবোৰ তেওঁলোকৰ প্রতি অতি সহজে আকৃষ্ট হৈ পৰে। এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ চাফা মনৰ হলেও তেওঁলোকক বুৰ্বক বনোৱা ইমান কথা সহজ হয়।

৪/ মীন ৰাশি

মীন ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ বহুত সৰল আৰু প্রতিভাসম্পন্ন হৈ থাকে। তাৰ লগতে তেওঁলোক সামাজিক ও মানুহৰ লগত কথাবার্তা কোৱা বহুত পছন্দ। তেওঁলোকৰ কথা কোৱাৰ ধৰণ খুবেই আকর্ষণীয়, যাৰ বাবে ল’ৰাবোৰ তেওঁলোকৰ প্রতি অতি সনকালে আকৃষ্ট হয়।

৫/ মিথুন ৰাশি

এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ বহুত চার্মিং বুলি মন কৰা হয়। মিথুন বুধ গ্রহৰ দ্বাৰা শাসিত হয়। সেই বাবে বুধ গ্রহ তেওঁলোকক ভাল কমিউনিকেশন দিয়ে। যাৰ ফলত তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ কথা পতাৰ ইস্টাইলেৰে মানুহক আকৃষ্ট কৰি পেলায়। ল’ৰাবোৰ এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ কাৰণে পাগল। এই ৰাশিৰ জাতক জাতিকাৰ কাৰোবাক আকৃষ্ট কৰিবলৈ ইমান বেছি কষ্ট কৰিব লগা নহয়।

৬/ তুলা ৰাশি

এই ৰাশিৰ জাতক জাতিকা ( Sense Of Humor ) বহুত ভাল বুলি মন কৰা। তেওঁলোকে যিকনো কাম ভাৱি-চিন্তি কৰে। তেওঁলোক বহুত একটিভ হয়। এই সকলৰ কথা কোৱাৰ ধৰণ বহুত আকর্ষণীয় হয়। যাৰ বাবে ল’ৰাবোৰ অতি সনকালে আকৃষ্ট হয়।

৭/ কুম্ভ ৰাশি

এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰ প্রেমৰ ক্ষেত্রত ভাগ্যৱান বুলি মন কৰা হয়। এইটো বিশ্বাস কৰা হয় যে ল’ৰাবোৰ তেওঁলোকৰ প্রতি সকলোতকৈ বেছি আকৃষ্ট হয়। এই ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলে বহুত ফুর্তি মনৰ হয়। কুম্ভ ৰাশিৰ অধিপতি হ’ল শনিদেৱ , যাৰ বাবে তেওঁলোকক বহুত পৰিশ্রমীক কৰি তুলে। তেওঁলোকৰ ব্যক্তিত্ব ইমানেই আকর্ষণীয় যে ল’ৰাবোৰ তেওঁলোকৰ প্রতি আকৃষ্ট নহৈ থাকিব নোৱাৰে।

1 thought on “এই ৰাশিৰ ছোৱালীবোৰৰ প্রতি আকৃষ্ট হয় ল’ৰা, কাৰণ জানেনে ?”

Leave a Comment