এই Top-5 4G ফোন সমূহ মাত্ৰ 2000 টকাতকৈ কমত বিক্ৰী হৈছে !

Know about, Top-5 Phones Under Rs 2000: এটা সময়ত ফিচাৰ ফোনক শ্ৰেষ্ঠ ফোন বুলি গণ্য কৰা হৈছিল। সেই সময়ত এণ্ড্ৰইড ফোন অহা নাছিল। স্মাৰ্টফোনৰ আগতে যিসকলৰ ফিচাৰ ফোন আছিল তেওঁলোকৰ ফ্লেয়াৰ আছিল বেলেগ। ন’কিয়া, চেমচাং, মটৰ’লাকে ধৰি বহু কোম্পানীয়ে আগতে ফিচাৰ ফোন উলিয়াই আনিছিল।

কিন্তু স্মাৰ্টফোনৰ আগমনৰ পিছত বজাৰৰ পৰা ফিচাৰ ফোন নোহোৱা হৈ গ’ল। কিন্তু তথাপিও কিছুমানে ফিচাৰ ফোন ব্যৱহাৰ কৰে। স্মাৰ্টফোনৰ তুলনাত ইহঁতৰ দাম বহু কম। জানো আহকচোন ২ হাজাৰ টকাতকৈ কম মূল্যৰ ফোন সমূহ, যিবোৰ প্ৰচণ্ড ফিচাৰৰ সৈতে আহে ..

1. Nokia 105
Nokia 105 চিংগল চিম হৈছে সেই একেটা ফিচাৰ ফোন যিটো আগৰ সময়ত আহিছিল। ইয়াত Snake game টোও উপলব্ধ হ’ব আৰু কিপেডে আপোনাৰ পুৰণি স্মৃতিবোৰ ঘূৰাই আনিব। ইয়াক আমাজনৰ পৰা ১২৯৯ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰিব। ই চাৰিটা ৰঙত আহে।

2. Motorola a10
Nokia 105 ৰ সৈতে আহিছে ডুৱেল চিম। ইয়াত ৩২জিবি ষ্ট’ৰেজ আছে। এফ এমৰ ব্যৱস্থাও আছে। ইয়াৰ বেটাৰী আছে 1750mAh, যিটো অতি উত্তম। ইয়াক আমাজনৰ পৰা ১৩৯৯ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰিব। ই যথেষ্ট সহজলভ্য।

3. Samsung Guru Music 2
Samsung Guru Music 2 ৰো এটা ভাল বিকল্প। ইয়াত MP3 উপলব্ধ, য’ৰ পৰা আপুনি গীত শুনিব পাৰিব। ইয়াত ৪এমবি ৰেম আছে। এই কিপেড ফোনত ফিচাৰ ফোনত উপলব্ধ সঠিক বস্তু আছে। বেটাৰীটোও বৰ ভাল। ইয়াক আমাজনৰ পৰা ১৯৯৪ টকাত ক্ৰয় কৰিব পাৰিব।

4 . LAVA FLIP
যদি আপোনাৰ বাজেট কম আৰু এটা ফ্লিপ ফোন কিনিব বিচাৰে তেন্তে LAVA FLIP এটা ভাল বিকল্প হ’ব পাৰে। এইটো এটা বৈশিষ্ট্য যিটো Flip ৰ সৈতে আহে। কোম্পানীটোৱে দাবী কৰিছে যে সম্পূৰ্ণ চাৰ্জ কৰিলে এই বেটাৰী তিনিদিনলৈকে স্থায়ী হ’ব পাৰে। পিছফালে এটা ভিজিএ কেমেৰা আছে। ইয়াৰ মূল্য ১৬৯৯ টকা।

5. Quickswell M16
Quickshell M16 ৰ দাম যথেষ্ট কম। হাজাৰ টকাত কিনিব পাৰিব। ইয়াত ডুৱেল চিম উপলব্ধ। এফ এম ৰেডিঅ’, এম পি ৩ উপলব্ধ। ইয়াৰ বেটাৰী আছে 1800mAh

CopyAMP code

Leave a Comment