কম বয়সী যুৱকৰ প্ৰতি কিয় ছোৱালীৰ আকৰ্ষণ বেছি !

WhatsApp Follow

কিয় মহিলাসকলে কম বয়সীয়া ল’ৰাৰ প্ৰতি ক্ৰমান্বয়ে আকৰ্ষিত হয় – এক অধ্যয়নত কোৱা হৈছে যে ৪০ বছৰীয়া মহিলাৰ বাবে বাবে কম বয়সীয়া পুৰুষেই প্ৰথম পছন্দ। জীৱনৰ এই মধ্যবয়সত নাৰীয়ে এনে এজনক বিচাৰে যিয়ে তেওঁলোকক অভিজ্ঞতাত নহয়, উত্তেজনা আৰু উন্মাদনাত চহকী কৰিব। সংগীৰ হাতত ধৰি আৰু এবাৰ পিছলৈ যাব পাৰে। এইবোৰৰ বাহিৰেও শেহতীয়া এক অধ্যয়নত আন কেইবাটাও কাৰণ উন্মোচিত হৈছে।

1. আকৰ্ষণীয় শৰীৰ: কম বয়সী যুৱকৰ পেশীবহুল, শক্তিশালী ব্যক্তিত্ব বয়সস্থ মহিলাৰ বাবে অধিক আকৰ্ষণীয়। বয়সস্থ মহিলাৰ শাৰীৰিক ঘনিষ্ঠতাৰ প্ৰথম পছন্দ কম বয়সীয়া যুৱক।

2. প্ৰচুৰ উত্তেজনা: অসমান বয়সৰ দুজন ব্যক্তিয়ে যেতিয়া শাৰীৰিক সম্পৰ্কত লিপ্ত হয়, তেতিয়া স্বাভাৱিকতে অভিজ্ঞ সংগীৰ আগত নিজকে প্ৰমাণ কৰাৰ প্ৰকাশ্য প্ৰয়াস হয়। যুৱক-যুৱতীসকলৰ উৎসাহত ইয়াৰ প্ৰতিফলন ঘটে।

3. নিজৰ দৰেই হোৱাৰ সম্ভাৱনা: বয়সস্থ আৰু অভিজ্ঞ হোৱাৰ বাবে কনিষ্ঠ সংগীজনকো সম্পৰ্কৰ উত্থান-পতন শিকাব পাৰি। আনকি শাৰীৰিক আনন্দৰ বিভিন্ন কলা শিকিবলৈও সুযোগ পোৱা যায়। যিটো বেছিভাগ মহিলাই ভাল পায়।

4. ইগো বৃদ্ধি কৰে: নিজতকৈ কম বয়সীয়া পুৰুষৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ ফলত মহিলাসকল অধিক আত্মবিশ্বাসী হৈ পৰে। প্ৰেম হওক বা শাৰীৰিক সম্পৰ্ক। মহিলাসকলে নিজৰ সঞ্চিত অভিজ্ঞতাৰে আন এজন ব্যক্তিক সমৃদ্ধ কৰাৰ সন্তুষ্টি লাভ কৰে।

Leave a Comment