পূজোৰ পিছত একাদশী ! ২৫ অক্টোবৰৰ ৰাশিফল ​​জানি লওক

ৰাশিফল পাবলৈ Follow কৰক Follow

পূজা শেষ। কামলৈ ঘূৰি অহাৰ সময় হ’ল, কাৰণ বন্ধৰ দিন শেষ হ’ল ৷ একাদশীৰ দিনটো কেনেকৈ পাৰ হ’ব ? ১২টা ৰাশিৰ ৰাশিফল ​​জানি লওক।

মেষ ৰাশিঃ আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা, কিন্তু মানসিকভাৱে সংযত। ব্যৱসায় বাঢ়িব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। পৰিয়ালৰ কোনো বৃদ্ধা মহিলাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সমৰ্থন পাব। আয় বৃদ্ধি পাব, কিন্তু খৰচো বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীয়ে হয়তো পুনৰ জীৱন্ত হৈ উঠিব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ সমস্যা হব পাৰে। বস্ত্ৰ আদিৰ খৰছ বাঢ়িব পাৰে। ঘৰৰ সুখ বাঢ়িব।

বৃষ ৰাশিঃ ৰাজনীতিৰ লগত জড়িতসকলৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন। যিকোনো জনসমৰ্থন লৈ আপুনি ভাল কাম কৰিব পাৰে। ভাই-ভনীৰ প্ৰতি আপোনাৰ কৰ্তব্য বুজিব লাগিব। তেওঁলোকৰ লগত আপোনাৰ ঘনিষ্ঠতাও বাঢ়িব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীক নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাত সহায় কৰিব পাৰে। সকলো ক্ষেত্ৰতে আপুনি ভাল ফলাফল দেখুৱাব। আপুনি নিজৰ কৰ্তব্যৰ পৰা আঁতৰি নাযাব। নিয়মিয়াকৈ আপডেট পাবলৈ আমাৰ Whatsapp’ত Follow কৰক 👉 ( Click Here )

মিথুন ৰাশিঃ আজি আপুনি উপলব্ধি কৰিব যে আপোনাৰ আত্মবিশ্বাসৰ স্তৰ বাঢ়িছে। কিন্তু এইটো এটা ভাল সময় নতুন অংশীদাৰিত্ব বা নতুন উদ্যোগত প্ৰৱেশ কৰাৰ যিটো ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কামত অধিক মনোনিৱেশ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে আৰু অতিৰিক্ত কষ্ট কৰে, যিয়ে আপোনাৰ ভাগ্য আপোনাৰ বাবে অনুকূল কৰি তুলিব।

কৰ্কট ৰাশিঃ আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হব পাৰে। দৌৰা-দৌৰি আৰু হ’ব৷ পৰিয়ালত সন্মান থাকিব। অট্টালিকা বা সম্পত্তিৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। চাকৰিটোত কামৰ পৰিসৰ বহল কৰা হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰা সহায় পাব। মনত শান্তি থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতিবোৰ মনত পৰিব। বিবাহিত জীৱনত অসুবিধা আহিব পাৰে।

সিংহ ৰাশিঃ আত্মবিশ্বাস থাকিব। দেউতাৰ সহায়। সুখ গঢ়ি তোলাটো বাঢ়িব। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। ব্যৱসায় বাঢ়িব। কাপোৰৰ খৰচ বাঢ়িব। মনত শান্তি থাকিব। ব্যৱসায়ত কাম বেছি হ’ব। ভাই-ভনীৰ সমৰ্থনো পাব। খঙৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। ভাষণৰ কঠোৰ প্ৰভাৱ পৰিব। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি কমি যাব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। নিয়মিয়াকৈ আপডেট পাবলৈ আমাৰ Whatsapp’ত Follow কৰক 👉 ( Click Here )

কন্যা ৰাশিঃ মনত শান্তি থাকিব। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত সন্মান অৰ্জন কৰা হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। আয় সন্তোষজনক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। মন সুখী হ’ব, কিন্তু বাক্য সংযত হ’ব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ পৰা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। শৈক্ষিক কামত কিছু অসুবিধা হ’ব পাৰে। উচ্চ পঢ়াৰ বাবে ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব পাৰে। সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিলে আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব।

তুলা ৰাশিঃ আত্মসংযত হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। এলাহৰ অনুভৱ হব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত কাম বেছি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। কাপোৰৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। প্ৰতি মুহূৰ্ততে অসন্তুষ্টিৰ অৱস্থা এটা আহিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। বিষয়াসকলে লাভ কৰিব সমৰ্থন।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ। শান্ত হওক নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। ব্যৱসায়ত মনোনিৱেশ কৰক। অসুবিধাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। দৌৰা-দৌৰি আৰু হ’ব৷ জীৱনটো বেদনাদায়ক হ’ব পাৰে। পঢ়িবলৈ আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কামৰ ভাল ফল পোৱা যাব। আৱেগিক অসন্তুষ্টি থাকিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহনৰ আনন্দ বৃদ্ধি পাব। কাম বেছি হ’ব। আয়ৰ ক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতি হৈছে। নিয়মিয়াকৈ আপডেট পাবলৈ আমাৰ Whatsapp’ত Follow কৰক 👉 ( Click Here )

ধনু ৰাশিঃ আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। কঠোৰ পৰিশ্ৰম কামত বেছি হ’ব। ধৈৰ্য্য কমি যাব। নিজকে নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পৰিয়ালৰ সহায় লওক। শিশুৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় যুক্তিৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক।

মকৰ ৰাশিঃ বহুতো আবদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰি। আজি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ বাবে বহুত ভাল। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে তেওঁলোকৰ অতীতৰ ভুলৰ পৰা শিকিব লাগে। আপোনাৰ কিছুমান সিদ্ধান্ত বুদ্ধি আৰু বিবেচনাৰে ল’ব লাগিব। আপোনাৰ কিছুমান বিষয়াক লগ পাব পাৰে। আপোনাৰ কৰ্মদক্ষতাও বৃদ্ধি পাব। নতুন সম্পত্তি কিনিব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশিঃ আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব, কিন্তু ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। অভিভাৱকে সমৰ্থন পাব। টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰি। আপোনাৰ কথা-বতৰা মধুৰ হ’ব, তথাপিও সংযত হ’ব। পৰিয়ালৰ সহায় লওক। কৰ্মৰ পৰিস্থিতি সন্তোষজনক হ’ব। আয়ৰ অৱস্থাত কিছু উন্নতি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সমস্যা এতিয়াৰ বাবে একেই থাকিব। খৰচ বেছি হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হব পাৰে।

মীন ৰাশিঃ সন্তানৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। দৌৰা-দৌৰি আৰু হ’ব৷ জীৱনটো বিশৃংখল হৈ পৰিব। দেউতাৰ সহায়। বিচলিত হ’ব খৰচ বেছি হ’ব। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। পূৰ্বপুৰুষে যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা টকা পাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। ভাইসকলৰ পৰা সহায় পাব।

এই প্ৰতিবেদন কেৱল ইন্টাৰনেটত উপলব্ধ তথ্যৰ উপৰত ভিত্তি কৰি সাধাৰণ জ্ঞান প্ৰদানৰ বাবেহে দিয়া হৈছে, Jibonor Shongram এ এই তথ্যৰ নিশ্চয়তা আৰু সত্যতা প্ৰদান নকৰে আৰু দায়িত্ব গ্ৰহণ নকৰে। লেখাবোৰ পঢ়ি ভাল পালে যদি শ্বেয়াৰ কৰিবলৈ নাপাহৰিব।

Leave a Comment