মাৰ্চ মাহত এই ৫টা ৰাশিৰ ওপৰত আহিব পাৰে সমস্যা…

These 5 signs may have problems in March, সকলোৱে নিজৰ ভৱিষ্যতৰ সঠিক তথ্য লাভ কৰিব বিচাৰে, কিন্তু সেয়া সহজ নহয়। বহু সময়ত আমি আগন্তুক সময়ৰ কথা জানি আগতেই পৰিকল্পনা কৰি লওঁ আৰু সেই অনুসৰি কাম কৰো। ভৱিষ্যতৰ তথ্য জ্যোতিষৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰি আৰু আগন্তুক সময় আমাৰ বাবে ভাল হ’ব নে নহয় সেই কথাই আমাক জনায়।

সময় সদায় অনুকূল নহয়, কিন্তু জ্যোতিষৰ কিছুমান প্ৰতিকাৰে আপোনাক আপোনাৰ মতে সময়ক গঢ় দিয়াত সহায় কৰিব পাৰে আৰু লগতে সমস্যাৰ পৰাও মুক্তি পাব পাৰে। আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী যদি আপুনি জানিব বিচাৰে যে মাৰ্চ মাহত আপোনাৰ বাবে সময় কেনে হ’ব আৰু সমস্যাৰ পৰা কেনেকৈ মুক্তি পাব পাৰে, তেন্তে এই লেখাত জ্যোতিষী আৰু বাস্তু বিশেষজ্ঞ ডাঃৰ পৰা বিতংভাৱে শিকিব। আৰতি দহিয়া।মাৰ্চ মাহত কোনবোৰ ৰাশিৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হব পাৰে আৰু সমস্যা সমাধানৰ সমাধান কি কি।

মেষ ৰাশি
মেষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মাৰ্চ মাহটো উত্থান-পতনেৰে ভৰা হ’ব পাৰে। এই মাহত আপুনি হয়তো কিছু আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। টকাৰ লগত জড়িত যিকোনো লেনদেন সাৱধানে কৰক আৰু অপ্ৰয়োজনীয় খৰচৰ পৰা আঁতৰি থাকক। এই মাহত কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। বিশেষকৈ টকাৰ লগত জড়িত কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্তৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

কন্যা ৰাশি
কন্যা ৰাশিৰ বাবেও মাৰ্চ মাহটো কিছুমান সমস্যাৰে ভৰা হ’ব পাৰে। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে কিছু বিচ্ছিন্নতা হ’ব পাৰে। কোনো ডাঙৰ সমস্যাৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখক আৰু অপ্ৰয়োজনীয় জটিলতাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পিছত সময় আপোনাৰ বাবে ঠিকেই থাকিব আৰু কিছুমান জ্যোতিষৰ প্ৰতিকাৰ এই মাহতো আপোনাৰ বাবে ফলপ্ৰসূ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি
মাৰ্চ মাহত কেন্সাৰ ৰোগীৰ বাবে স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় কিছু সমস্যা হ’ব পাৰে। কোনো সমস্যাৰ বাবে চিন্তা কৰাৰ পৰিৱৰ্তে স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন লোৱাটো প্ৰয়োজন। যোগাসন কৰক আৰু কোনো স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাক আওকাণ নকৰিব।

তুলা ৰাশি
মাৰ্চ মাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰত সফলতা লাভ কৰিব, কিন্তু মাহৰ মাজভাগলৈকে কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপোনাৰ চাকৰিত কিছু বাধা আহিব পাৰে আৰু ব্যৱসায়ীসকলেও কিছু লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যিকোনো ডাঙৰ খৰচ সাৱধানে কৰক আৰু সম্ভৱ হ’লে কাৰোবাক ধন ধাৰে দিয়ক কাৰণ ইয়াৰ ফলত আপোনাৰ ক্ষতি হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি
কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত কুম্ভ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে মাৰ্চ মাহটো প্ৰত্যাহ্বানমূলক হ’ব পাৰে। প্ৰতিটো পদক্ষেপ বিবেচনা কৰি আগবাঢ়িব লাগিব আৰু বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ লোৱাৰ পিছত যিকোনো সিদ্ধান্ত ল’ব লাগিব। আৰ্থিকভাৱেও সময় আপোনাৰ বাবে অনুকূল নহয়। এই মাহত ধন হেৰুৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কোনো ধৰণৰ অতিৰিক্ত কাম-কাজ পৰিহাৰ কৰক আৰু কাকো ধন ধাৰে নিদিব। প্ৰেমৰ ক্ষেত্ৰতো সময় অনুকূল নহয়। বিবাহিত মানুহৰ বিবাহিত জীৱনত উত্তেজনা আহিব পাৰে আৰু সম্পৰ্ক ভংগ হোৱাৰ সম্ভাৱনাও থাকিব পাৰে। পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক।

CopyAMP code

Leave a Comment