বহু চেষ্টা কৰিও সফল হ’ব পৰা নাই, এই ৪টা প্ৰতিকাৰ কৰি জীৱনত লাভ কৰক অপাৰ সফলতা

যিকোনো ব্যক্তিৰ ভাগ্য আৰু কৰ্মত গ্ৰহ-নক্ষত্ৰৰ বিশেষ অৱদান থাকে। যদি গ্ৰহবোৰৰ অৱস্থান শুদ্ধ নহয়, তেন্তে বহু চেষ্টা কৰিও ব্যক্তিজনে সফলতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম নহয়। জ্যোতিষত এনে বহুতো প্ৰতিকাৰৰ কথা কোৱা হৈছে, যাৰ দ্বাৰা জীৱনৰ প্ৰতিটো সমস্যা দূৰ কৰিব পৰা যায়। এই প্ৰতিকাৰে কেৰিয়াৰ, চাকৰি, ব্যৱসায় আৰু প্ৰেমত সফলতা আনে।

এই সহজ পদক্ষেপবোৰ কৰিলে ঘৰত সুখ-শান্তিয়ে বিৰাজ কৰে। বিশেষকৈ যদি আপুনি কোনো ধৰণৰ আৰ্থিক সংকটৰ সন্মুখীন হৈছে, তেন্তে জ্যোতিষৰ এই প্ৰতিকাৰ আপোনাৰ বাবে কেনেধৰণৰ ফলপ্ৰসূ হয় জানি লওক –

১) প্ৰতিদিনে পুৱা সাৰ পোৱাৰ পাছত প্ৰথমে দুয়োখন হাতৰ তলুৱালৈ চাই একেলগে ঘঁহিব লাগে। এতিয়া দুয়োখন তলুৱা তিনি-চাৰিবাকৈ মুখখন মচি দিয়ক। জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে তলুৱাৰ ওপৰৰ অংশত দেৱী লক্ষ্মী, মাজত সৰস্বতী দেৱী আৰু তলৰ অংশত ভগৱান বিষ্ণু বাস কৰে। পুৱাই তেওঁলোকৰৰ দৰ্শনৰ পৰা ভাগ্য সহজে জিলিকিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

২) শনিবাৰে শনি মন্দিৰত সৰিয়হ তেলৰ চাকি জ্বলাই চাকৰিৰ লগত জড়িত সকলো সমস্যা দূৰ হয়। ইয়াৰ উপৰি ধন-সন্তুষ্টি লাভ কৰা হয় আৰু আৰ্থিক সংকট দূৰ হয়।

৩) পাৰিবাৰিক বিবাদ আৰু কাজিয়া সঘনাই হৈ থাকিলে নিমখৰ পানীৰে সপ্তাহত তিনি-চাৰিদিন ঘৰটো মচি পেলাওক। জ্যোতিষশাস্ত্ৰৰ মতে এই প্ৰতিকাৰ কৰিলে ঘৰৰ ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰাই ধনাত্মক শক্তিৰ সঞ্চাৰিত হয় আৰু ঘৰৰ সদস্যসকলৰ মাজত মিলা-প্ৰীতি বাঢ়িবলৈ ধৰে।


আৰু পঢ়ক
>> মহিলাসকলে এনে কৰিলে মা লক্ষ্মী কেতিয়াও ঘৰত প্রৱেশ নকৰে !
>> এই ৩টা নামৰ মানুহবোৰ বৰ ভাগ্যৱান, সদায় পায় লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ !


৪) ভাগ্য জিলিকাব বিচাৰে তেন্তে প্ৰতিদিনে পৰুৱাক চেনিৰ লগত মিহলাই আটা খুৱাব। ইয়াৰ উপৰি আটাৰ বড়ি মাছক খুৱালেও ভাগ্য মুকলি হোৱাৰ লগতে মালক্ষ্মীক সন্তুষ্ট কৰাৰ বাবে এয়াই সৰ্বোত্তম আৰু সহজ উপায়। ইয়াৰ উপৰি প্ৰতিদিনে সন্ধিয়া আঁহত গছত গাখীৰ মিশ্ৰিত পানী ঢালি এগচি ঘিউৰ চাকি জ্বলালেও সকলো মনোকামনা পূৰণ হয়।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment