প্ৰেমিকা বা পত্নীক সুখী কৰাৰ ৫ টা সহজ উপায় !

( 5 Easy Ways to Make Your Girlfriend or Wife Happy ) কোৱাৰ দৰে প্ৰেমত পৰাটো যিমান সহজ, কিন্তু সিমান সহজে ৰাখিব নোৱাৰি । বহুতে দাবী কৰে যে পুৰুষৰ বাবেই প্ৰেমত ব্ৰেকআপ হোৱাটো বেছিকৈ দেখা যায় । কিন্তু কিছুমান মহিলাই ল’ৰাৰ পথটো বুজিব বিচাৰে ? যদি আমি কওঁ তেন্তে নিশ্চিতভাৱে এগৰাকী নাৰীৰ হৃদয় জয় কৰাৰ এক অতি সহজ উপায় আছে । সেই সহজ-সৰল কথাবোৰ কি জানেনে ? চিন্তাৰ কোনো কাৰণ নাই, অলপ ভাল কথা বা প্ৰশংসা কৰিলেই দুয়োৰে মাজৰ প্ৰেম চিৰদিন জীয়াই থাকিব । সেই সৰু সৰু টিপচবোৰ চাওঁ আহক –

১) বহুত ধুনীয়া লাগিছে, যদি আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমিকৰ চেহেৰাক প্ৰশংসা কৰে তেন্তে প্ৰেম নিশ্চয় বাঢ়িব । কাৰণ নাৰীয়ে সদায় ধুনীয়া হ’ব বিচাৰে । আৰু যদি আন কোনোবাই তাইক ধুনীয়া বুলি কয় তেন্তে তাইৰ হৃদয় গলি যোৱাটো নিশ্চিত ।

২) তুমি মোৰ সকলো, তোমাৰ জীৱনৰ সেই ব্যক্তিজনক ভালদৰে বুজাই দিয়াটো প্ৰয়োজন । সেইবাবেই আপুনি প্ৰায়ে তেওঁক কয় যে আপুনি মোৰ সকলো । আপুনি দেখিব যে আপোনাৰ আপোনজন কিমান সুখী হ’ব ।

৩) দায়িত্ব ল’ব পাৰিম, মহিলাসকলে অকলেই কান্ধত সকলো দায়িত্ব ল’ব পাৰে । সৰুৰে পৰা আমি দেখি আহিছো আমাৰ মাতৃসকলে কেনেকৈ ঘৰুৱা আৰু বাহিৰৰ কামবোৰ এককভাৱে চম্ভালিব পাৰে । গতিকে পুৰুষসকলে আপোনাৰ প্ৰেমিকা বা পত্নীক সকলো দায়িত্ব ল’ব পাৰিম বুলি কওক আৰু চাওক তেওঁলোক কিমান সুখী হ’ব ।

আৰু পঢ়ক
পত্নীক তেওঁৰ পিতৃ-মাতৃতকৈও অধিক মৰম দিয়ে এই দুটা নামৰ পুৰুষে

৪) তুমি কাষত থাকিলে ভাল লাগে, যিকোনো সময়তে, আপোনাৰ সংগী যদি আপোনাৰ কাষত থাকে, তেন্তে আপুনি তেওঁক কওক যে আপুনি কিমান ভাল পায় । তাইক প্ৰতিবাৰেই অনুভৱ কৰাওক যে তাই আপোনাৰ কাষত থাকিলে জীৱনৰ সকলো সম্ভৱ ।

৫) বুদ্ধি, তোমাৰ বুদ্ধি বহুত আছে, যিকোনো ব্যক্তিয়েই সেই কথা শুনি ভাল পায় । কিন্তু যদি আপুনি কোনো ছোৱালী বা আপোনাৰ সংগীক বুদ্ধিমত্তা আছে বুলি কৈ প্ৰশংসা কৰে তেন্তে ই বহুত ভাল কাম কৰিব । গতিকে তেওঁক এই কথা বাৰে বাৰে কওক । সৰু সৰু কামবোৰ ঠিকেই কৰিলেও এই কথা ক’বই লাগিব । তেতিয়াহে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাল হ’ব পাৰিব ।

CopyAMP code

Leave a Comment