ভুলেও এইকেইটা কাম নকৰিব, মা লক্ষ্মীৰ কৃপা নাথাকিব, টকাৰ অভাৱ হ’ব !

( Don’t do these things by mistake, you will not have the grace of Maa Lakshmi ) জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত মা লক্ষ্মীক ধন আৰু সমৃদ্ধিৰ দেৱী হিচাপে গণ্য কৰা হয় । জ্যোতিষৰ মতে মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পোৱা লোকসকল অতি উপকৃত হয় । মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ নথকা সকলে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হয় । বিশেষকৈ দুই এটা কাম কৰিলে মা লক্ষ্মীয়ে সহায় নকৰে । আচলতে সেই ভুলসমূহ কি –

কাৰোবাৰ টকা কেতিয়াও মাৰি নাখাব, অনৈতিকভাৱে টকা উপাৰ্জন কৰিলে মাতৃ লক্ষ্মীৰ খং উঠে । গতিকে মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পাবলৈ সঠিক পদ্ধতিৰে উপাৰ্জন কৰাটো অতি প্ৰয়োজনীয় ।

সামৰ্থ্য থাকিলেও দান নকৰে, তেওঁলোকৰ ওচৰত মা লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ নাই । জ্যোতিষৰ মতে দান নিদিয়া সকলৰ মাতৃ লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ নাপায় ।


আৰু পঢ়ক
>> ভুলেও এই দিশত নাৰাখিব লক্ষ্মী-গণেশ, তেনেহলে কোন দিশত ৰাখিব ?
>> শ্ৰীকৃষ্ণ জন্মাষ্টমী কেতিয়া ? কেনেকৈ পালন কৰিব ব্ৰত ?


ঘৰত কাজিয়া নকৰিব, শান্তি নথকা ঘৰত মা লক্ষ্মীৰ অস্তিত্ব নাই । ধনী হ’বলৈ হ’লে ঘৰত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰা উচিত ।

কেতিয়াও এলেহুৱা আপোনাৰ জীৱনত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ নিদিব, মাতৃ লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ এলেহুৱা সকলৰ ওপৰত নাথাকে । কামত প্ৰতাৰণা কৰা সকলৰ ওপৰত মাতৃ লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ নাথাকে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

1 thought on “ভুলেও এইকেইটা কাম নকৰিব, মা লক্ষ্মীৰ কৃপা নাথাকিব, টকাৰ অভাৱ হ’ব !”

Leave a Comment