৮ জুলাইৰ পৰা ৪ ৰাশিৰ সৌভাগ্য, টকাৰ সমস্যা কমি যাব আৰু সঞ্চয় বৃদ্ধি হ’ব, কেৰিয়াৰত ডাঙৰ লাভ হ’ব

WhatsApp Follow

৮ জুলাইৰ পৰা কিছু ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি হ’ব। সেই ৰাশিৰ মানুহবোৰ ভাগ্য ভাল হ’ব। তেওঁলোক ধনী হ’বলৈ গৈ আছে। কেৰিয়াৰ ঘূৰি আহিব শান্তি। কোন সেই ৪ টা ৰাশি জানি লওক –

অহা মাহৰ আৰম্ভণিতে বুধ গ্ৰহ ট্ৰেনজিট হ’ব। ৮ জুলাইত বুধ গ্ৰহই নিশা ১২:০৫ বজাত কর্কটত প্ৰৱেশ কৰিব। যিয়ে বহু অপেক্ষাৰ অন্তত আৰ্থিক উন্নতিৰ বাট মুকলি কৰিব। গতিকে চাৰিটা ৰাশিৰ লোকৰ শান্তিৰ জীৱন ঘূৰাই পাব।

কন্যা ৰাশি –
বুধ ট্ৰেনজিট কন্যা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে অতি উপকাৰী হ’ব। কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত ভাল ফলাফল আহিব। বহিঃৰাজ্যৰ পৰা আয়ৰ পথ কন্যা ৰাশিৰ থলুৱা লোকৰ বাবে বহল হ’ব। ধনৰ এক শক্তিশালী যোগৰ সৃষ্টি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে ভাল সময় পাৰ কৰিব। লাভ বাঢ়িব।

তুলা ৰাশি –
তুলা ৰাশিৰ দ্বিতীয় স্থানত বুধ গ্ৰহই ট্ৰেনজিট কৰিব। তুলা ৰাশিৰ জীৱনত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন আহিব। কামৰ বাবে বহিঃৰাজ্যলৈ যোৱাৰ সুযোগ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি এনেকুৱা কাম কৰিব যিটো তুলা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰত কেতিয়াও পিছলৈ ঘূৰি নাচাব। বহুদিন অপেক্ষা কৰি থকা দিনটো, এতিয়া সেই দিনটো আহিব। টকা উপাৰ্জন কৰিব।

মকৰ ৰাশি –
মকৰ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত বুধ ৰাশিৰ সপ্তম স্থানত পাৰ হব। কেৰিয়াৰৰ উন্নতিৰ বাবে অনুকূল সময় হ’বলৈ গৈ আছে। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল পাব। আৰ্থিক স্থিতিশীলতা আহিব। টকা সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ নাইকিয়া হৈ যাব। আয়ৰ নতুন নতুন পথ মুকলি হ’বলৈ ওলাইছে।

মীন ৰাশি –
মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত বুধ ৰাশিৰ পঞ্চম স্থানত পাৰ হৈ যাব। যিয়ে মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ জীৱনত ভাল ফলাফল কঢ়িয়াই আনিব। যিসকলে নিজৰ কেৰিয়াৰ আৰম্ভ কৰিছে তেওঁলোকৰ বাবে এই সময় অতি শুভ হ’ব। কেৰিয়াৰৰ গ্ৰাফ ক্ৰমান্বয়ে বৃদ্ধি পাব। আয়ৰ বাট বহল হ’ব। বৈবাহিক জীৱনটো সুখদায়ক হ’বলৈ গৈ আছে।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment