পত্নীক চুমা খোৱাৰ বাবে জৰিমনা ভৰিব লগা হ’ল !

WhatsApp Follow

ফ্ৰান্সৰ যুৱক জুলিয়েন বেহনাৰ্ড। ফ্ৰান্সৰ বুৰ্গাণ্ডী অঞ্চলত অনুষ্ঠিত হোৱা ট্যুৰ ডি ফ্ৰান্সৰ সপ্তম পৰ্যায়ত অংশগ্ৰহণ কৰে। চাইকেল আৰোহীসকলে আন প্ৰতিযোগীৰ সৈতে আগবাঢ়ি যোৱাৰ সময়ত পথৰ দুয়োকাষৰ দৰ্শকে উল্লাস কৰিছিল।

দৰ্শকৰ ভিতৰত আছিল বেহনাৰ্ডৰ পত্নী। ঘৈণীয়েকক দেখি হঠাৎ চাইকেলখন ৰখাই দিলে। ইয়াৰ পিছতে ফৰাচী চাইকেল আৰোহীজনে পত্নীক সাৱটি ধৰি চুমা খায়।

শেহতীয়াকৈ এনেকুৱা হৈছে। ইয়াৰ পিছত বেহনাৰ্ডে জৰিমনা ভৰিবলগীয়া হ’ল। আৰু আয়োজকসকলৰ ওচৰত ক্ষমা খুজিবলগীয়া হ’ল। প্ৰতিযোগিতাখনৰ নিয়ম অনুসৰি ২৩.৩ কিলোমিটাৰ টাইম ট্ৰাইলত সৰ্বাধিক বেগেৰে চাইকেল চলাব লাগিব এই বাইকখন।

আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় চাইক্লিং ইউনিয়নে বেহনাৰ্ডে প্ৰতিযোগিতাৰ সময়ত বাইক ৰখাই পত্নীক চুমা খাই খেলখনৰ ভাবমূৰ্তি কলংকিত কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰে। শাস্তি হিচাপে বেহনাৰ্ডক ২০০ চুইছ ফ্ৰাংক (২২৩ মাৰ্কিন ডলাৰ) জৰিমনা বিহা হয়।

ফৰ্মৰ প্ৰতি সঁচা কথা, বেহনাৰ্ডে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ক্ষমা বিচাৰিছিল যদিও সেই মুহূৰ্তটোক স্মৰণ কৰিবলৈ তেওঁ প্ৰতিদিনে জৰিমনা ভৰিবলৈ ইচ্ছুক বুলি কয়।

প্ৰতিযোগিতাৰ অন্তত এটা টেলিভিছন চেনেলক দিয়া এক সাক্ষাৎকাৰত বেহনাৰ্ডে কয় যে সেই মুহূৰ্তটোৱেই হ’ব তেওঁৰ কেৰিয়াৰৰ সৰ্বোত্তম মুহূৰ্ত। ঘৈণীয়েকক চুমা খাই সুখী। কাৰণ তেওঁৰ পত্নীয়ে প্ৰতিযোগিতাখনৰ বাবে বেহনাৰ্ডক সমৰ্থন কৰিছিল।

Leave a Comment