যদি আপোনাৰ হাতত M চিহ্ন আছে, তেন্তে কি আছে আপোনাৰ ভাগ্যত

যদি আপোনাৰ হাতত ‘M’ চিহ্ন আছে তেন্তে ভাগ্যত কি আছে – মানুহৰ হাতৰ বিষয়ে তথ্য। অৰ্থাৎ হাত দুখনেই ক’ব যে আপুনি কেনেকুৱা মানুহ। আচলতে হাত দুখন দাপোনৰ দৰে। আপুনি কৰাৰ লগে লগে আপোনাৰ হাতখনে ঠিক সেইটোৱেই দেখুৱাব। জ্যোতিষীসকলে এজন ব্যক্তিৰ হাতৰ ৰেখা বিচাৰ কৰি তেওঁৰ বিষয়ে ভাল বা বেয়া কথা ক’বলৈ চেষ্টা কৰে।

হাতৰ বিভিন্ন ৰেখাৰ নামো দিব পাৰে যেনে, Heart line, Ayu line, Bhagya line ইত্যাদি। ইমানবোৰ শাৰীৰ মাজত কেতিয়াবা হাতৰ তলুৱাত M ৰ দৰে ৰেখা পোৱা গৈছেনে ? এতিয়া আমি মানুহৰ হাতলৈ চাই চিনি পাব পাৰো। যদি এম থাকে, তেতিয়াহে ! আপুনি ভাবিছিল নেকি যে মোৰ এম আছে তেন্তে আপুনি বিশেষ !

যদি কোনো পুৰুষৰ হাতত M থাকে, তেন্তে তেওঁ বৰ আশাব্যঞ্জক, মানে খুব সংবেদনশীল, যিকোনো উদ্যোগত সফলতা পাব, যদি ছোৱালী হয়, আৰু সেই ছোৱালীজনী যদি প্ৰেমত পৰে, তেন্তে সম্পৰ্কৰ ভৱিষ্যতৰ প্ৰতি কোনো চিন্তা নাই ! গতিকে চকু মুদি বিশ্বাস কৰিব পাৰি !

নাৰীৰ হাতত যদি M থাকে, তেন্তে পুৰুষতকৈও শক্তিশালী হ’ব পাৰে ! দুয়োজন প্ৰেমিকৰ হাতত যদি M থাকে তেন্তে সেয়া ৰাজোতক, কিন্তু তেনে ক্ষেত্ৰতো সফলতাৰ ক্ষেত্ৰত ছোৱালী আগবাঢ়িব ! এম থকা ল’ৰা-ছোৱালীয়ে যিকোনো পৰিস্থিতিৰ লগত সহজেই নিজকে খাপ খুৱাব পাৰে !


আৰু পঢ়ক
>> কেৱল সোণেই নহয়, ধনতেৰাছত কিনিব লাগে ঝাড়ু ! সেইদিনা কিয় ঝাড়ু কিনাৰ পৰামৰ্শ দিয়া হয় ?
>> মঙলবাৰে কৰক এই ৫টা বিশেষ কাম, ৰামভক্ত হনুমানৰ কৃপাত সকলো সমস্যা নিশ্চয় শেষ হ’ব


তেওঁলোকে সফলতাৰ বাবে নিজৰ মাজত প্ৰয়োজনীয় পৰিৱৰ্তন আনিব পাৰে ! গতিকে যদি আপুনি নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস কৰে তেন্তে সফলতা আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব ! বিখ্যাত জ্যোতিষীসকলে এইটো আমাৰ নহয় বুলি ভাবে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে কোনো মানুহৰ হাতত ছবিত উল্লেখ কৰা ধৰণে এম আকৃতিৰ ৰেখা থাকে তেন্তে সেই মানুহজন অতি আশাব্যঞ্জক।

তেওঁলোকৰ মাজত বহুত আৱেগে কাম কৰে। যিকোনো কামত উদ্যোগ লোৱা আৰু সেই কামত সফল হোৱাটো তেওঁলোকৰ স্বাভাৱিক বৈশিষ্ট্য। আপোনাৰ লগত অংশীদাৰ হিচাপে ব্যৱসায় কৰা যিকোনো ব্যক্তিয়েই তেওঁৰ বাবে লাভজনক।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

1 thought on “যদি আপোনাৰ হাতত M চিহ্ন আছে, তেন্তে কি আছে আপোনাৰ ভাগ্যত”

Leave a Comment