ঘৰৰ এই স্থানত হালধী পানী ছটিয়াই দিয়ক, দুৰ্ভাগ্য দূৰ হ’ব, লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পাব।

মা লাক্ষ্মী ৰাখিবলৈ বিভিন্ন নিয়ম মানি চলাটো প্ৰয়োজনীয় । তাৰে এটা হ’ল পৰিষ্কাৰ-পৰিচ্ছন্নতা । বাস্তুশাস্ত্ৰৰ মতে লক্ষ্মীক নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিবলৈ ঘৰটো পৰিষ্কাৰ কৰি ৰখাটো প্ৰয়োজন । কেৱল ঘৰখনেই নহয় চৌপাশো পৰিষ্কাৰ কৰি ৰখাটো কৰ্তব্য । ঘৰটো পৰিষ্কাৰ কৰি ৰখাটোৱে কেৱল লক্ষ্মীক সন্তুষ্ট কৰাই নহয়, ঘৰলৈ ইতিবাচক শক্তি কঢ়িয়াই আনে,

যিটো সুস্বাস্থ্যৰ বাবেও অতি প্ৰয়োজনীয় । আগতে ঘৰৰ প্ৰৱেশদ্বাৰত নিয়মিতভাৱে পানী ছটিয়াই দিয়া হৈছিল । সেই সকলোবোৰ ৰীতি-নীতি এতিয়া নাইকিয়া হৈছে । কিন্তু কিমান আচৰিত কথা জানেনে ! ই ঘৰটো শৃংখলাবদ্ধ কৰি ৰাখে । পৰিয়ালৰ সদস্যৰ উন্নতি হয় ।

>> ঘৰৰ ​​মূল দুৱাৰৰ সন্মুখত তামৰ পাত্ৰত পানী ছটিয়াই দিয়াটো শুভ বুলি গণ্য কৰা হয় । লোক বিশ্বাস কৰে, ইয়াক দেৱী লক্ষ্মীৰ দ্বাৰা আশীৰ্বাদ কৰা হয় । স্বাস্থ্যৰ বাবেও ভাল ।

>> ঘৰৰ চাৰিওফালে হালধী পানী ছটিয়াই দিলে চাৰিওফালৰ বীজাণু নষ্ট হয় । ইয়াৰ লগতে লক্ষ্মীৰ আশীষতো ধন-সম্পত্তি বাঢ়ে । ভাল ফলাফলৰ বাবে ঘৰৰ মূল দুৱাৰত নিয়মিতভাৱে হালধী পানী ছটিয়াই দিব লাগে । পৰিয়ালৰ সদস্যসকল যি দুৱাৰেদি আহে আৰু যায় সেই দুৱাৰত যদি হালধী পানী ছটিয়াই দিয়া হয়, ভাগ্য ভাল হ’ব ।


আৰু পঢ়ক
>> ভুলেও এইকেইটা কাম নকৰিব, মা লক্ষ্মীৰ কৃপা নাথাকিব, টকাৰ অভাৱ হ’ব !
>> শিৱ পুৰাণৰ এই পদ্ধতি কৰিলে ধন বৃদ্ধি হ’ব, মহালক্ষ্মী সুখী হ’ব !


>> ঘৰৰ চাৰিওফালে হালধী পানী ছটিয়াই দিব লাগে । ই ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰাই পেলায় । পৰিয়ালৰ সদস্যৰ উন্নতি হয় ।

>> দুৰ্ভাগ্য কৰ্তনতো পানীয়ে সহায় কৰে । যেতিয়া এজন ব্যক্তিয়ে নিজৰ চাৰিওফালে পানী ছটিয়াই দিয়ে তেতিয়া ঋণাত্মক শক্তি আঁতৰি যায় । নিমখীয়া পানী ব্যৱহাৰ কৰিলে ভাল । নিমখীয়া পানীয়ে দুৰ্ভাগ্য দূৰ কৰে আৰু সৌভাগ্য আনে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

3 thoughts on “ঘৰৰ এই স্থানত হালধী পানী ছটিয়াই দিয়ক, দুৰ্ভাগ্য দূৰ হ’ব, লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পাব।”

Leave a Comment