অবৈধ সম্পৰ্কৰ বাবে পত্নীয়ে স্বামীক হত্যা কৰি পুতি থ’লে বাথৰুমত

১৬ জানুৱাৰী: নয়দাৰ এক লজ্জাজনক ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। অবৈধ সম্পৰ্কৰ বাবে এগৰাকী মহিলাই প্ৰেমিকৰ সৈতে স্বামীক হত্যা কৰি মৃতদেহটো ঘৰৰ বাথৰুমৰ তলত পুতি থয়। কেৱল এয়াই নহয়, নিজৰ অপৰাধ লুকুৱাবলৈ অভিযুক্ত মহিলাগৰাকীয়ে মৃতদেহটো সমাধিস্থ কৰা ঠাইখনৰ ওপৰত টাইলছো লগাই দিছিল ।

উল্লেখ্য যে, সৰস্বতী কুঞ্জৰ বাসিন্দা সতীশপাল ২ জানুৱাৰীৰ পৰা ঘৰৰ পৰা নিৰুদ্দেশ হোৱা বুলি জানিবলৈ দিয়ে উপ-আয়ুক্ত ৰাম বদন সিঙে। যোৱা ৮ জানুৱাৰীত তেওঁৰ ভাতৃয়ে নিৰুদ্দেশৰ অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। জানিব পৰা মতে, যোৱা ৮ জানুৱাৰীত সতীশ পালৰ পত্নী নীতুৱেও নিৰুদ্দেশৰ অভিযোগ দাখিল কৰে ।

উল্লেখযোগ্য যে গোচৰটোৰ তদন্ত কৰি থকা বিছৰাখ থানাই চোৰাংচোৱাৰ সহায়ত গম পাইছিল যে হৰপাল নামৰ এজন ৰাজমিস্ত্ৰীৰ সৈতে নিতুৰ অবৈধ সম্পৰ্ক আছে। তেওঁ কয় যে জিম্মাত হৰপালক জেৰা কৰাৰ সময়ত তেওঁ কয় যে ২ জানুৱাৰীৰ নিশা নীতুৱে সতীশপালক টোপনিৰ বড়ি দিছিল ।

ইয়াৰ পাছত তেওঁ নীতুৰ সৈতে সতীশপালক হত্যা কৰি বন্ধু গৌৰৱৰ সহায়ত মৃতদেহটো নিৰ্মাণৰত ঘৰৰ বাথৰুমৰ তলত পুতি থয়। আৰু ওপৰত প্লাষ্টাৰ কৰি টাইলছো লগাই দিয়ে। আৰক্ষীয়ে সতীশপালৰ মৃতদেহ থিতাতে উদ্ধাৰ কৰি মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰে। আৰক্ষীয়ে নীতু আৰু হৰপালক গ্ৰেপ্তাৰ কৰি দুয়োকে স্থানীয় আদালতত হাজিৰ কৰাইছে। আদালতে দুয়োকে ১৪ দিনৰ বাবে ন্যায়িক জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিছে ।

CopyAMP code

Leave a Comment