২৬ জুনত কেতুৰ স্থিতি সলনি হ’ব, কোন ৪টা ৰাশিয়ে দুৰ্যোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে?

WhatsApp Follow

জ্যোতিষত কুৎসিত গ্ৰহ কেতুৰ ট্ৰেনজিট অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি গণ্য কৰা হয়। এইবাৰ ২৬ জুনত কেতুৱে ঠাই সলনি কৰিবলৈ গৈ আছে, যাৰ ফলত বহু ৰাশিৰ জীৱনত উত্তাল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব। কিছুমান ৰাশিৰ অধীনত জন্ম লোৱা লোকে বিশেষ সাৱধান হোৱা উচিত।

বৰ্তমান কেতু স্বাতী নক্ষত্ৰত আছে। এইবাৰ ২৬ জুন সোমবাৰে সন্ধিয়া ৬.১৩ বজাত কেতুৱে চিত্ৰ নক্ষত্ৰৰ ট্ৰেনজিট কৰিব। কেতুৰ ট্ৰেনজিটে ৪ ৰাশিৰ লোকৰ শান্তি বিঘ্নিত কৰিব।

কন্যা ৰাশি
কেতুৱে যেতিয়া চিত্ৰ নক্ষত্ৰত প্ৰৱেশ কৰিব তেতিয়া কন্যা ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব। জমা ধন হেৰুৱাব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ বাঢ়িব পাৰে। এই সময়ত বক্তৃতা মধ্যমীয়া কৰক, নহ’লে কৰা কাম হেৰাই যাব পাৰে।

মিথুন ৰাশি
মিথুন ৰাশিত কেতুৰ ট্ৰেনজিটৰ বাবে প্ৰেম জীৱনত বহু প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব মিথুন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ পঢ়া-শুনাৰ ক্ষতি হ’ব। শিশুৰ ফালৰ পৰা সমস্যা আহিব পাৰে।

মীন ৰাশি
কেতুৰ ট্ৰেনজিটে মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ ওপৰত বেয়া প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। এই ৰাশিৰ থলুৱা লোকসকল ৰোগত আক্ৰান্ত হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি
কেতুৰ ট্ৰেনজিট কেন্সাৰ স্থানীয় লোকৰ জীৱনত অশুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। পৰিয়ালত উত্তেজনা হ’ব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থাৰ ওপৰত বিৰূপ প্ৰভাৱ পৰিব। টকা সঞ্চয় কৰাত মনোনিৱেশ কৰক।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত। JibonorShongram.In এ এই তথ্যৰ নিশ্চয়তা প্ৰদান নকৰে আৰু দায়িত্ব গ্ৰহণ নকৰে। অধিক নিশ্চিত বিৱৰণৰ বাবে বিশেষজ্ঞ আৰু অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰা পৰামৰ্শ লওঁক।

Leave a Comment