৪ দিনৰ ভিতৰত ভাগ্য সলনি হ’ব, এই ৩ ৰাশিৰ

WhatsApp Follow

২৮ জুনত ওলোটা ৰথ যাত্ৰাৰ পিছত ১ জুলাইত মংগল গ্ৰহ ট্ৰেনজিট হয়। আৰু মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিটৰ ফলস্বৰূপে মিথুন ৰাশিকে ধৰি বহুতো ৰাশিৰ তলত জন্ম লোৱা লোকে লাভৰ মুখ দেখিব। ১ জুলাইত মংগল গ্ৰহ মিথুন ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে। ফলত বহু ৰাশিৰ শুভ প্ৰভাৱ পৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিব।

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিটৰ বাবে কেইবাটাও ৰাশিৰ ভাগ্যত লাভ হ’ব। আৰু মংগল গ্ৰহৰ সেই ট্ৰেনজিট অদূৰ ভৱিষ্যতে হ’বলৈ গৈ আছে। ইফালে ২৮ জুন বুধবাৰে ওলোটা ৰথ যাত্ৰা। আৰু মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট হ’ব বিপৰীত ৰথৰ পিছত। ফলত কেইবাটাও ৰাশিৰ থলুৱা লোকে লাভৰ মুখ দেখিব।

মিথুন ৰাশিঃ
ক’ৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰিলে বৃদ্ধি হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব। কেইবাটাও সম্পত্তি লাভ হ’ব পাৰে। শত্ৰু শক্তিহীন হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব। ফলত আপুনি সহজেই জয়ী হ’বলৈ আৰম্ভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপুনি এক বেলেগ পৰিচয় লাভ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিব। চৰকাৰী চাকৰিৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱাসকলে লাভ কৰিব সুবিধা। কৰ্মক্ষেত্ৰত বহু চৰকাৰী বিষয়াৰ পৰা সমৰ্থন পাব।

ধনু ৰাশিঃ
সৎ যাত্ৰাই এইবাৰ লাভ দিব পাৰে। যিকোনো ধন সম্পৰ্কীয় কামত আপুনি ভাল লাভ পাব। ব্যৱসায়িক উদ্যোগৰ পৰা লাভ পাব। ভাল সময় পাৰ কৰিব। সম্পত্তিৰ লগত জড়িত বিবাদৰ পৰা আপুনি সকাহ পাব। গাড়ী আৰু ঘৰ কিনিলে যোগ হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশিঃ
মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিটে মীন ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ সৌভাগ্যত ভাল ফলাফল দিবলৈ গৈ আছে। এই সময়ছোৱাত আপুনি ভাল ফলাফল পাব। কৰ্মস্থলীত প্ৰমোচন পাব। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাবলৈ আৰম্ভ কৰিব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। সাহসও তৎক্ষণাত বাঢ়িবলৈ আৰম্ভ কৰিব। (এই তথ্য আখ্যানমূলক। হিন্দুস্তান টাইমছ বাংলাই ইয়াক পৰীক্ষা কৰা নাই।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment