এই তাৰিখবোৰত জন্ম হোৱা পুৰুষ-মহিলাই শ্ৰেষ্ঠ জীৱন সংগী পায় !

সংখ্যা বিজ্ঞানত সংখ্যাৰ গুৰুত্ব অপৰিসীম। সংখ্যা বিজ্ঞানে এজন ব্যক্তিৰ জন্ম তাৰিখ চাই তেওঁৰ প্ৰকৃতি আৰু ভৱিষ্যতৰ কথা ক’ব পাৰে। স্কেল ১ৰ পৰা ৯লৈকে। যদি কাৰোবাৰ জন্ম মাহৰ ১৮ তাৰিখে হয় তেন্তে ১ আৰু ৮ ৰ যোগফল ৯ হ’ব।

মাহৰ ৩, ১২, ২১ বা ৩০ তাৰিখে জন্ম হ’লে অনুপাত ৩। Numerology অনুসৰি এই ৰাশিৰ প্ৰভু হৈছে বৃহস্পতি। জন্ম তাৰিখ অনুসৰি ৩ নম্বৰ জাতক-জাতিকা থকা সকলৰ কেৰিয়াৰ খৰখেদাকৈ আৰম্ভ হয়। স্বভাৱতে অতি নিৰ্ভীক। আন কাৰোবাৰ তলত কাম কৰি ভাল নাপায়।

৩ মুলংকা লোকে জীৱনত বহুত ধন-সম্পত্তি আৰু খ্যাতি লাভ কৰে। বিবাহিত জীৱন সুখৰ। বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়-স্বজনৰ লগত ভাল সম্পৰ্ক থাকে। বিয়াৰ পিছত তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সৈতে এক সুন্দৰ বিবাহিত জীৱন পাৰ কৰে।

মাপকাঠী ৩ ব্যক্তিত্ব, এই লোকসকল সৃষ্টিশীল। নিজৰ জীৱনত সন্তুষ্ট হয়। জীৱনৰ প্ৰতি অতি ইতিবাচক দৃষ্টিভংগী ৰাখে। মানুহৰ লগত সামাজিকভাৱে মিলিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত ভাল পৰামৰ্শ থাকে। জীৱনত বৈচিত্ৰ্যৰ সন্ধান কৰে।

ভাল জীৱন সংগী, ৩ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা ভাল জীৱন সংগী হয়। কেতিয়াও সংগীক নিৰুৎসাহিত নকৰে। সিহঁত সদায় কাষতে থাকে। সংগীক বিপদত এৰি নাযায়। অতি বিশ্বাসযোগ্য হয়। ৫, ৬ আৰু ৯ এই দিশৰ লোকৰ সৈতে ভাল মিল। অৰ্থাৎ মাহৰ ৫, ৬, ৯, ১৪, ১৫, ১৮, ২৩, ২৪, ২৭ তাৰিখে জন্ম হোৱা লোকসকল।


আৰু পঢ়ক
>> বিবাহিত নাৰীয়ে এই দিশত কেতিয়াও এনেকৈ নুশুব নহলে জীৱনত আহিব এই ডাঙৰ সমস্যা
>> নাৰীৰ এই ৫টা গুণ দেখি বিয়া কৰিব লাগে !


বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment