১০ লাখৰ ভিতৰত এজনেহে দেখে, এই সপোন !

Join Telegram

( Only one in 1 million sees this dream ) অৰ্থাৎ সপোনৰ কিতাপখনৰ মতে সকলো সপোনৰ নিৰ্দিষ্ট ব্যাখ্যা থাকে । সপোনত আমি যি দেখিছোঁ, সেইখিনিয়ে ইংগিত দিয়ে যে অদূৰ ভৱিষ্যতে আমাৰ লগত কি হ’ব । বহু সময়ত আমি সপোনত এনেকুৱা কথা দেখিবলৈ পাওঁ, যিবোৰ আমি কেতিয়াও ভবা নাছিলো । কেতিয়াবা সপোনত কিবা এটা দেখিবলৈ পাওঁ, যাৰ লেখ-জোখ আমাৰ মনত বহুদিন সাৰ পোৱাৰ পিছতো ৰৈ থাকে ।

আচলতে সপোনৰ কিতাপখনৰ মতে এই সপোনবোৰ আমাৰ চিন্তাৰ বাহিৰত আৰু এনে সপোন দেখাৰ কাৰণবোৰ সম্পূৰ্ণ বেলেগ । এই সপোনে আমাৰ জীৱনৰ ভাল বেয়া দুয়োটা পৰিঘটনাৰ ইংগিত দিয়ে । সপোনত কেতিয়াবা ৰজা বা ৰাজপ্ৰসাদ দেখিলে গম পাব যে আপোনাৰ লগত বহুত ভাল কিবা এটা হ’বলৈ ওলাইছে ।

সপোনত ৰজা বা ৰাজপ্ৰসাদ, দেখাটো অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয় । সপোনত ৰজা দেখিলে তেতিয়া বুজিব যে সমাজত আপোনাৰ মৰ্যাদা বৃদ্ধি হ’বলৈ গৈ আছে । সপোনত এটা ৰাজপ্ৰসাদ দেখা মানে বহুত টকা পাবলৈ গৈ আছে । সপোনত এজন ৰজা বা ৰাজপ্ৰসাদ দেখাৰ অৰ্থ হ’ল আপোনাৰ আৰ্থিক সংকট অতি সোনকালে শেষ হ’বলৈ গৈ আছে ।

সপোনত এটা ফোয়াৰা দেখা, শুই থকাৰ সময়ত সপোনত ফোয়াৰা দেখাটোও অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয় । অথবা সপোনত নিজকে নৈৰ পানী খাই থকা দেখাটোও এটা শুভ চিন বুলি গণ্য কৰা হয় । অতি ভাগ্যৱান মানুহৰহে এনে সপোন থাকে । এই সপোনটো দেখাৰ অৰ্থ হ’ল আপুনি বহুত ভাল সময় পাৰ কৰিবলৈ গৈ আছে । এনে সপোনে জীৱনৰ পৰিৱৰ্তনৰ ইংগিত দিয়ে ।

সপোনত এজন আদৰণীয় দেৱতাক দেখা, স্বপ্ন পুথিত কোৱা হৈছে যে সপোনত নিজৰ আদৰণীয় দেৱতাক দেখাটো অতি শুভ । অৰ্থাৎ আপোনাৰ দুৰ্ভাগ্য সোনকালে শেষ হ’বলৈ গৈ আছে ।

সপোনত বগা পোছাক পিন্ধি নিজকে দেখা, সপোনত বগা পোছাক পিন্ধি নিজকে দেখাৰ অৰ্থ হ’ল আপোনাৰ সৌভাগ্যত নতুনকৈ আচৰিত হ’বলৈ ওলাইছে । অৰ্থাৎ অতি সোনকালে আপোনাৰ জীৱনত কিবা এটা ডাঙৰ হ’বলৈ গৈ আছে । এনে সপোনে দুখ আৰু হতাশাৰ বিনাশৰ ইংগিত দিয়ে । লগতে সপোনত যিকোনো বগা বস্তু দেখাটো শুভ । ই ধন আৰু সন্মান লাভ কৰাটো বুজায় ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment