অশান্তি, কামত বাধা, ঘৰত ভগৱান বিষ্ণুৰ প্ৰিয় এই গছ ৰোপণ কৰক

Join Telegram

( Plant this tree, which is dear to Lord Vishnu, in your home ) অপৰাজিতা গছৰ সহজ টিপবোৰে আপোনাৰ জীৱন সলনি কৰিব। গতিকে পলম নকৰিব আৰু আজি ঘৰতে বিষ্ণুৰ প্ৰিয় অপৰাজিতা গছ ৰোপণ কৰক। অৱশ্যে কেইটামান নিয়ম অনুসৰি এই গছজোপা ৰোপণ কৰিব লাগিব । বহুতৰে সকলো ঘৰ বাৰাণ্ডা ধুনীয়াকৈ গছপুলি ৰোপণ কৰিছে, কিন্তু নিয়ম মানি বিষ্ণুৰ প্ৰিয় গছ অপৰাজিতা ৰোপণ কৰিব পাৰিলে কি হ’ব। বহুতৰ ঘৰত অপৰাজিতা গছ আছে, কিন্তু নিয়ম মানি চলিব লাগিব, নিয়ম মানি নচলিলে তেতিয়া জীৱনত অৰ্থনৈতিক সংকট বাঢ়িব। JibonorShongram.in ৰ মহান টিপছ সমূহ চাওক –

সহজে চাকৰি এটা পাব বিচাৰিলে পাঁচটা এলুম লৈ তাত পাঁচটা ফুল দিব । আৰু কামৰ পৰা ঘৰলৈ যোৱাৰ দিনা এই পাঁচটা ফুল বেগত ৰাখক । আপুনি দেখিব যে আপুনি সহজে চাকৰিটো পাইছে।

যিসকলৰ শনি দোষ আছে তেওঁলোকে প্ৰতি শনিবাৰে শনি দেৱক অপৰাজিতা ফুল আগবঢ়াওক । দেখিবা শানীৰ দোষ তৎক্ষণাত নাইকিয়া হৈ যাব।

আৰ্থিক সমস্যাত ভুগিলে প্ৰতি সোমবাৰে দেৱদীদেৱ মহাদেৱক অপৰাজিতা ফুল আগবঢ়াওক, সেয়া আপোনাৰ বাবে অতি শুভ হ’ব।

ঘৰত সোমোৱাৰ আগতে উত্তৰ দিশত অপৰাজিতা গছ ৰোপণ কৰিব লাগে । আপোনাৰ বাবে বৰ শুভ হ’ব । এনেদৰে অপৰাজিতা গছ ৰোপণ কৰিব পাৰিলে জীৱনৰ বহু সমস্যা অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে দূৰ হ’ব ।

ফেব্ৰুৱাৰী মাহৰ পৰা মাৰ্চ মাহৰ ভিতৰত অপৰাজিতা গছ ৰোপণ কৰিব পাৰিলে আপোনাৰ বাবে অতি শুভ হ’ব, নতুন চাকৰি পাব । অন্ততঃ পৰিৱেশবিদ সকলে তেনেকৈয়ে ভাবে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

1 thought on “অশান্তি, কামত বাধা, ঘৰত ভগৱান বিষ্ণুৰ প্ৰিয় এই গছ ৰোপণ কৰক”

Leave a Comment