৫০ বছৰৰ পিছত বিৰল যোগাসন, ৪ ৰাশিৰ লোকৰ টকা, চাকৰিত পদোন্নতি, আয় বৃদ্ধি

WhatsApp Follow

ত্ৰিগ্ৰহী যোগ তিনিটা গ্ৰহৰ সমন্বয়ৰ দ্বাৰা গঠিত। ৰাশিত তিনিটা গ্ৰহ একত্ৰিত হ’লে ইয়াৰ সৃষ্টি হয়। এই সংমিশ্ৰণক অতি বিৰল বুলি গণ্য কৰা হয়। ব্যক্তিৰ জীৱনৰ লগতে ব্যক্তিত্বতো ইয়াৰ প্ৰভাৱ পৰে। জানো আহক এই ত্ৰিগ্ৰহী যোগে যিকোনো ৰাশিৰ ওপৰত কি প্ৰভাৱ পেলাব।

সিংহ ৰাশিত মংগল, বুধ আৰু শুক্ৰ সংযুক্ত। তিনিটা গ্ৰহৰ মিলনৰ বাবে সিংহ ৰাশিত ত্ৰিগ্ৰহী যোগৰ সৃষ্টি হয়। তিনিটা গ্ৰহৰ সংযোগৰ প্ৰভাৱ বেলেগ বেলেগ হ’ব পাৰে।

প্ৰতিটো গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট পিৰিয়ড জ্যোতিষত ব্যাখ্যা কৰা হৈছে। যেতিয়া গ্ৰহবোৰে ৰাশি সলনি কৰে তেতিয়া তেওঁলোকে বেনফিক আৰু মেলেফিক যোগ কৰি মিত্ৰতা গঠন কৰে। ২৫ জুলাইত সিংহ ৰাশিত বুধে প্ৰৱেশ কৰিছিল। য’ত ইতিমধ্যে শুক্ৰ আৰু মংগল গ্ৰহ বহি আছে। ই সিংহ ৰাশিত মংগল, বুধ আৰু শুক্ৰৰ সংযোগ গঠন কৰে। ইয়াৰ বাবেই সিংহ ৰাশিত ত্ৰিগ্ৰহী যোগ গঢ় লৈ উঠিছে।

এই যোগে ১২ ৰাছিৰ বাবে ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন আনিব। একে সময়তে কিছুমান ৰাশিৰ ভাগ্য উজ্জ্বল হ’ব পাৰে। তেওঁলোকৰ যিকোনো মহান কামনা পূৰ্ণ হওক। এই ৰাশিৰ বিষয়ে জানো আহক –

মেষ ৰাশিঃ মেষ ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ত্ৰিগ্ৰহী যোগ শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সামাজিক পৰ্যায়ৰ মানুহৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত উৰ্ধতন বিষয়াৰ আচৰণ অতি ভাল হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপুনি সৌভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়ীসকলেও নতুন চুক্তি লাভ কৰিব পাৰে। যিটো নিশ্চিতভাৱে লাভজনক হ’ব।

সিংহ ৰাশিঃ সিংহ ৰাশিৰ লোকৰ ওপৰত ত্ৰিগ্ৰহী যোগে ভাল প্ৰভাৱ পেলাব। এই ৰাশিৰ লোকে যথেষ্ট ধন লাভ কৰিব। জীৱনত সুখ আহিব। এই সময়ত বাহন বা সম্পত্তি অধিগ্ৰহণ কৰিব পাৰি। সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব পাৰিব।

তুলা ৰাশিঃ ত্ৰিগ্ৰহী যোগে তুলা ৰাশিৰ লোকক উপকৃত কৰিব। আপোনাৰ উপাৰ্জন বাঢ়িব। অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰাসকলে লাভৱান হ’ব। কৰ্মচাৰীয়ে পদোন্নতি লাভ কৰিব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশিঃ কুম্ভ ৰাশিৰ লোকে ত্ৰিগ্ৰহী যোগৰ দ্বাৰা উপকৃত হ’ব। হঠাতে টকাৰ লাভ হ’ব পাৰে। আপুনি আৰ্থিক সকাহ পাব। অংশীদাৰিত্বৰ কামত লাভ হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ভাল লাগিব। কামৰ শলাগ লোৱা হ’ব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment