আজিয়েই বাথৰুমৰ পৰা এইবোৰ আঁতৰাই পেলাওক, নহ’লে আৰ্থিক সংকটত পৰিব

Remove these from the bathroom today, or you will be in financial trouble

বাথৰুম বনাওঁতে বা বাথৰুমলৈ যাওঁতে বা বাথৰুম ব্যৱহাৰ কৰোঁতে কিমান কথা মনত ৰাখিব লাগে ? বাস্তুৰ মতে, যদি এই নিয়মসমূহ মানি চলা হয় তেতিয়া আপুনি দেখিব যে আপোনাৰ জীৱনটো অতি স্বাভাৱিক হৈ পৰিব । আমি প্ৰায়ে বুজি নাপাওঁ যে আমাৰ জীৱনটো কিয় দুখীয়া হৈ পৰিছে । যদি আপুনি এই কথা মানি চলে, তেন্তে আপুনি দেখিব যে বিত্তীয় সংকট সম্পূৰ্ণৰূপে নাইকিয়া হৈছে –

১) বাথৰুমত কেতিয়াও গছ-গছনি ৰোপণ নকৰিব । আমি প্ৰায়ে বাথৰুমত বতাহ বিশুদ্ধ কৰিবলৈ গছপুলি ৰোপণ কৰোঁ, বাস্তুৰ মতে, বাথৰুমত গছপুলি ৰোপণ কৰিলে আপোনাৰ জীৱনত আৰ্থিক সংকটৰ প্ৰভাৱ পৰিব পাৰে ।

২) বাথৰুমত ব্যৱহাৰ কৰা জোতা কেতিয়াও ঘৰত বা আন কোঠাত ব্যৱহাৰ কৰিব নালাগে । বাথৰুমত ব্যৱহাৰৰ বাবে সুকীয়া চপ্পল ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে ।

৩) বাথৰুমটো সজাবলৈ আমি যিমানেই নকৰোঁ কিয়, বাথৰুমৰ বেৰত কোনো ধৰণৰ পেইন্টিং ব্যৱহাৰ কৰিব নোৱাৰি, সেয়া একেবাৰেই কৰা উচিত নহয় ।


আৰু পঢ়ক
>> মাজে সময়ে চকুৰ পতা কঁপি উঠে নেকি ? জানক ইয়াৰ আচল কাৰণ কি ?
>> আপোনাৰ দাঁতে নিৰ্ধাৰণ কৰিব আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব ! জানক ভৱিষ্যতে কি হ’ব পাৰে !


৪) বস্তুৰ মতে তিতা কাপোৰ কেতিয়াও বাথৰুমত ৰাখিব নালাগে, তেতিয়া আপোনাৰ জীৱনৰ আৰ্থিক সংকট দুগুণ হ’ব । গতিকে বাস্তুৰ মতে তৎক্ষণাত বাথৰুমৰ পৰা তিতা কাপোৰ আঁতৰাই দিব লাগে ।

৫) গা ধোৱাৰ সময়ত বাথৰুমত চুলি পৰি যোৱাটো স্বাভাৱিক । কিন্তু সেই চুলিখিনি বাথৰুমত থাকিব নালাগে । বাস্তুৰ মতে, যদি চুলি এনেকৈয়ে থাকে, তেন্তে আপোনাৰ জীৱনটো অধিক দুখীয়া হ’ব পাৰে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment