ঘৰত কিছুমান লক্ষণে ইংগিত দিয়ে যে পূৰ্বপুৰুষসকল আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিছে !

( Some signs in the house indicate that the ancestors are angry with you ) বহু সময়ত ঘৰত অদ্ভুত ঘটনা ঘটে, বা আপুনি নিজেই হয়তো উপলব্ধি কৰিব পাৰে যে আপোনাৰ ঘৰৰ পৰা ইতিবাচক শক্তি গুচি গৈছে, তাৰ পৰিৱৰ্তে কিবা এটা অসাধাৰণ ঘটনা ঘটি আছে । যদি এনেকুৱা কিবা এটা ঘটে তেন্তে জ্যোতিষসকলে কয় যে এনে যিকোনো ঘটনাৰ আঁৰত বহুতো কাৰণ আছে । এই সকলোবোৰ কাণ্ডৰ বাবে আপোনাৰ কোনো সৰু ভুল দায়ী নেকি চাওক –

১) ঘৰত যদি অশ্বাথ গছ গজি উঠে তেন্তে তৎক্ষণাত সেই গছজোপা কাটিব লাগে, কিয়নো ইক’লজিষ্টসকলে আপোনাৰ বাবে বেয়া শংকা বুলি বিশ্বাস কৰে । লগতে পূৰ্বপুৰুষসকল ইয়াৰ লগত সংলগ্ন গতিকে নিশ্চিতভাৱে এই গছজোপা কাটি পেলাওক ।

২) ঘৰত কিবা অস্বাভাৱিক অনুভৱ কৰিলে, আৰু যদি অশ্বাথ আছে, ঘৰত বন গছ নিষিদ্ধ কৰক, তেন্তে সোমবাৰে এই গছজোপাৰ গুৰিৰ পৰা ভালদৰে কাটি গংগাৰ দৰে পবিত্ৰ নদীলৈ লৈ যাওক । সম্ভৱ নহ’লে এটা নিৰ্দিষ্ট পুখুৰীত পেলাই দিয়ক, আৰু যদি আপুনি বুজি পায় যে, অমাৱস্যাৰ দিনা প্ৰতিজন পুৰুষৰ বাবে এজন পূজা পুৰোহিতৰ নিৰ্দেশ মানি চলিব পাৰে, তেন্তে পিতৃপুৰুষ তাক লৈ সন্তুষ্ট হ’ব ।

৩) যদি এনে সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব বিচাৰে তেন্তে নিশ্চিতভাৱে প্ৰতি সোমবাৰে অৰ্থাৎ দেৱদীদেৱ মহাদেৱৰ পূজাৰ দিনা এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক দান দিব । মাত্ৰ নিজৰ সামৰ্থ্য অনুসৰি দান কৰক, আপুনি দেখিব যে আপুনি অতি সোনকালে ফলাফল পাবলৈ আৰম্ভ কৰিব ।


আৰু পঢ়ক
>> শনিবাৰে ভুলতেও নিকিনিব এই ৫টা বস্তু !
>> হিজৰা শিশুৰ জন্ম কিয় হয় ?


৪) হঠাতে ঘৰৰ বৈদ্যুতিক উপাদানবোৰ ক্ৰমান্বয়ে অৱনতি ঘটিব বুলি দেখে, তেতিয়া বুজিব যে দেউতাকে আপোনাৰ ঘৰখন চোৱাচিতা কৰিছে । তেওঁক শান্ত কৰিবলৈ, তেওঁৰ নাম জপ কৰিব, তেওঁক ধ্যান কৰিব । প্ৰয়োজন হ’লে পুৰোহিতৰ পৰামৰ্শ লৈ পূজাৰ পৰিকল্পনা কৰিব ।

৫) অনিয়ন্ত্ৰিত জীৱনশৈলীৰ পৰা আঁতৰি যাব লাগিব । বহুবাৰ আপুনি বহুত মানুহক দেখিছে যিয়ে জীয়াই থাকিবলৈ বা জীৱন উপভোগ কৰিবলৈ জীৱন যাপন কৰে, এই জীৱনশৈলীত আপুনি অতি মধ্যমীয়া হ’ব লাগিব ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

2 thoughts on “ঘৰত কিছুমান লক্ষণে ইংগিত দিয়ে যে পূৰ্বপুৰুষসকল আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিছে !”

Leave a Comment