৩০ বছৰৰ পিছত মকৰ ৰাশিত সূৰ্য-শনিৰ সংযোগ !

সূৰ্য মকৰ ৰাশিত প্ৰৱেশৰ সময়ত, ৪ ৰাশিৰ লোকৰ ওপৰত এক অশুভ প্ৰভাৱ পৰিব ! জীৱনত যথেষ্ট আৰ্থিক সংকট থাকিব, জীৱনটো অস্থিৰতাত ধ্বংস হ’ব পাৰে ! কোন ৪ টা ৰাশিৰ সময় বেয়া হ’ব জানক –

১৪ জানুৱাৰীত, ধনু ৰাশিৰ পৰা সূৰ্য ওলাই আহিব আৰু মকৰ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। শনি ইতিমধ্যে মকৰ ৰাশিত আছে। আকৌ, শুক্ৰও এই ৰাশিত আছে। ফলস্বৰূপে, এক বিৰল সংযোগ সৃষ্টি কৰা হৈছে।

৩০ বছৰৰ পিছত, মকৰ সংক্ৰান্তিৰ দিনা, পিতৃ আৰু পুত্ৰ একে ৰাশিত ঘূৰি ফুৰিব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, যেতিয়া মকৰ ৰাশিত সূৰ্য দেখা যায়, ৪ টা ৰাশিৰ লোকৰ ওপৰত এক অশুভ প্ৰভাৱ পৰিব। জীৱনত যথেষ্ট আৰ্থিক সংকট থাকিব, জীৱনটো অস্থিৰতাত ধ্বংস হ’ব! কোন ৪ টা ৰাশিচিহ্নৰ সময় বেয়া হ’ব জানক –

সিংহ – জীৱনত এক অত্যাধিক অভাৱ হ’ব। পাৰিবাৰিক অস্থিৰতা থাকিব। আপুনি পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে কাজিয়াত লিপ্ত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব।

তুলা – ধনৰ অভাৱৰ বাবে জীৱন হঠাতে কঠিন হৈ পৰিব। পৰিয়ালত কাজিয়া হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। আপুনি মানসিক চাপত ভুগিব পাৰে।

ধনু – জীৱনত গুৰুতৰ অভাৱ হ’ব। পানীৰ দৰে টকা খৰচ কৰা হ’ব। জমা হোৱা টকাও তললৈ যাব। স্বাস্থ্যও ভাল নহ’ব।

কুম্ভ ৰাশি – ব্যয় বহুগুণে বৃদ্ধি হ’ব, যাৰ ফলত জীৱনত আৰ্থিক অসুবিধা হ’ব। চৰকাৰী কামত বাধা আহিব। চাকৰিটোত সন্মান হেৰুওৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, ব্যৱসায়টো ধ্বংস হ’ব।

CopyAMP code

Leave a Comment