বৈষ্ণো দেৱীৰ মুদ্ৰা বিক্ৰী কৰিলে পাব ৫ লাখ টকা

Join Telegram

( The coins of Vaishno Devi will be sold for Rs 5 lakh ) যদি আপোনাৰ ঘৰতো পুৰণি মুদ্ৰা আছে, তেন্তে আপুনি ধনী হ’ব পাৰে । আজি আমি আপোনালোকক এনে এটা ২ টকাৰ মুদ্ৰাৰ বিষয়ে ক’ম, যিটো বিক্ৰী কৰি আপুনি কোটিপতি হ’ব পাৰে । আজিকালি মানুহৰ প্ৰাচীন আৰু পুৰণি মুদ্ৰাৰ উন্মাদনা বহুখিনি বাঢ়িছে । এনে অৱস্থাত মানুহে বহুত পুৰণি মুদ্ৰা কিনিছে, গতিকে এতিয়া ঘৰতে বহি এই মুদ্ৰা বিক্ৰী কৰি উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব । কেনেকৈ –

বৈষ্ণো দেৱীৰ মুদ্ৰা
আজি আমি আপোনালোকক এটা বিশেষ ২ টকাৰ মুদ্ৰাৰ বিষয়ে কওঁ, যাৰ বিনিময়ত আপুনি সম্পূৰ্ণ ৫ লাখ টকা পাব পাৰে । বজাৰত ১, ২ টকাৰ মুদ্ৰা, বৈষ্ণো দেৱীৰ ফটোৰ চাহিদা আছে, গতিকে আপোনাৰ ওচৰতো যদি বৈষ্ণো দেৱীৰ এটা বা ২ টকীয়া মুদ্ৰা আছে, তেন্তে এই টকা পাব পাৰিব ।

মুদ্ৰাটো কোনটো ছিৰিজ হ’ব লাগে জানেনে ?
আজিকালি ১ টকাৰ এটা মুদ্ৰা, ২ টকাৰ এটা মুদ্ৰা আৰু বৈষ্ণো দেৱীৰ এটা মুদ্ৰা যথেষ্ট চাহিদা লাভ কৰিছে । ইচ্ছা কৰিলেও দৰদাম কৰিব পাৰে । যদি আপোনাৰ হাতত ২ টকাৰ এই মুদ্ৰা আছে তেন্তে আপুনিও ৫ লাখ টকা পৰ্যন্ত উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব । কিন্তু মনত ৰাখিব যে, এই মুদ্ৰাটো ১৯৯৪, ১৯৯৫, ১৯৯৭ বা ২০০০ চনৰ ছিৰিজৰ হ’ব লাগিব ।

মুদ্ৰা কেনেকৈ বিক্ৰী কৰিব পাৰি ?
মুদ্ৰা বিক্ৰী কৰিবলৈ প্ৰথমে নিজকে OLX ত বিক্ৰেতা হিচাপে পঞ্জীয়ন কৰিব লাগিব । ইয়াৰ পিছত যি মুদ্ৰা আছে, দুয়োফালৰ পৰা ফটো ক্লিক কৰিব । এতিয়া মোবাইল নম্বৰ আৰু ই-মেইল আইডি দিব লাগিব । ইয়াৰ পিছত আপুনি সকলো সবিশেষ পূৰণ কৰি জমা দিব লাগিব । এতিয়া যিয়েই মুদ্ৰাটো কিনিব বিচাৰে তেওঁ ফোন নম্বৰ বা মেইলযোগে যোগাযোগ কৰিব ।

5 thoughts on “বৈষ্ণো দেৱীৰ মুদ্ৰা বিক্ৰী কৰিলে পাব ৫ লাখ টকা”

Leave a Comment