এই ৰাশিৰ বাবে জুন মাহৰ শেষ সপ্তাহটো ৰোমান্টিক হ’ব, কোন সেই ৰাশি !

WhatsApp Follow

এই সপ্তাহৰ শেষৰ ফালে মংগল গ্ৰহৰ ট্ৰেনজিট মেষ, বৃষ, কৰ্কট, ধনু ৰাশিকে ধৰি বহু ৰাশিৰ বাবে শুভ আৰু সুখদায়ক হ’বলৈ গৈ আছে। আনহাতে কন্যা আৰু কুম্ভ ৰাশিৰ থলুৱা লোকে এই সপ্তাহত ধৈৰ্য্য আৰু সংযম কৰিব লাগিব, নহ’লে অসুবিধা হ’ব। প্ৰেম জীৱনৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বাবে সপ্তাহটো কেনেকুৱা হ’ব জানি লওক –

জুলাইৰ আৰম্ভণিতে মংগল গ্ৰহ সিংহ ৰাশিলৈ স্থানান্তৰিত হ’ব। মংগল গ্ৰহৰ এই ট্ৰেনজিটে মিথুন আৰু সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ প্ৰেম জীৱনত এক ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন আনিব যিয়ে সম্পৰ্কক শক্তিশালী কৰিব। আনহাতে কন্যা আৰু কুম্ভ ৰাশিৰ লোকে প্ৰেম জীৱনত উত্থান-পতনৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। গ্ৰহ নক্ষত্ৰমণ্ডলৰ এই পৰিৱৰ্তনে এই সপ্তাহত সকলো ৰাশিৰ প্ৰেম জীৱন আৰু বিবাহিত জীৱনত কেনে প্ৰভাৱ পেলাব জানি লওক।

মেষ ৰাশিঃ
মেষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে প্ৰেম জীৱনত সুখী হ’ব আৰু জীৱনত সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰ শুভ কাকতলীয়া সংঘটিত হ’ব। বিবাহিত দম্পতীয়ে এই সপ্তাহত ক’ৰবাত ওলাই যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি অবিবাহিত তেন্তে কাৰোবাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আকৰ্ষণ বাঢ়িব পাৰে। সপ্তাহৰ শেষত মহিলাৰ বাবে পাৰস্পৰিক মতানৈক্যৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশিঃ
বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে নতুন আৰম্ভণিয়ে আপোনাৰ জীৱনত সুখ আৰু সমৃদ্ধি কঢ়িয়াই আনিব আৰু বুজাবুজিও অতি ভাল হ’ব। এই সপ্তাহটোৱে আপোনাৰ প্ৰেম জীৱনলৈ লৈ আহিছে সুখদায়ক অভিজ্ঞতা। সপ্তাহৰ শেষত ভাৰসাম্য গঢ়ি তুলিলে ভাল ফলাফল আহিব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment