অপেক্ষাৰ দিন শেষ, শুক্ৰৰ অৱস্থান সলনি এই ৪টা ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি কৰিব পাৰে !

জ্যোতিষ শাস্ত্র মতে, জন্ম তালিকাত থকা ১২টা গ্ৰহক শুক্ৰ গ্ৰহৰ প্ৰভাৱ পৰিব। এই প্ৰভাৱবোৰে আমাৰ জীৱনত প্ৰত্যক্ষভাৱে প্ৰভাৱ পেলাব। শুক্ৰ গ্ৰহ শক্তিশালী হ’লে থলুৱাজনে ভাল ফলাফল পাব । শুক্ৰ গ্ৰহই সিংহ ৰাশিৰ সংক্ৰমণ কৰি আছে। এই ৰাশিত সূৰ্য্য ইতিমধ্যে উপস্থিত আছে। সিংহ ৰাশিত সূৰ্য্য আৰু শুক্ৰৰ সংযোগ গুৰুত্বপূৰ্ণ (শুক্ৰা ৰাশি পৰিৱৰ্তন) এই সংমিশ্ৰণে সকলো ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব।

কিন্তু ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে ই উপকাৰী। অহা ১৫ দিনত সেই ৰাশিবোৰত (শুক্ৰা ৰাশি পৰিৱৰ্তন) যথেষ্ট সফলতা হ’ব। জানি লওক, কোন ৰাশিৰ বাবে শুক্ৰ পৰিৱৰ্তন আৰু সূৰ্য্য-শুক্ৰ সংযোগ উপকাৰী হ’বলৈ গৈ আছে –

বৃষ ৰাশি, সূৰ্য্য আৰু শুক্ৰৰ সংমিশ্ৰণ বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে ভাল হ’ব। নতুন চাকৰিৰ অফাৰ আহিব। কেৰিয়াৰত এটা ডাঙৰ কৃতিত্ব হ’ব। আপুনি আকাংক্ষিত ধন পাব। বিভিন্ন কাম-কাজৰ লগত জড়িত হওক। বৈবাহিক সম্পৰ্কও আহিব পাৰে। চিন্তা কৰিলে ডাঙৰ ডাঙৰ ফল পোৱা যাব। ব্যৱসায়ত ভাল ফল পোৱা যাব।

সিংহ ৰাশি, এই গ্ৰহৰ অৱস্থান সলনি কৰি সিংহ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে অধিক সুবিধা লাভ কৰিব। আবদ্ধ হৈ থকা টকাখিনি ঘূৰাই পাব পাৰিব। টকা উপাৰ্জনৰ নতুন নতুন উপায় সৃষ্টি হ’ব। সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত যিকোনো কাম বাকী আছে, ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰা হ’ব। বন্ধুত্ব প্ৰেমৰ সম্পৰ্কলৈ পৰিণত হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱনত থাকিব সুখ।

তুলা ৰাশি, শুক্ৰ তুলা ৰাশিৰ শাসক গ্ৰহ। সূৰ্য্য আৰু শুক্ৰ সংযোগৰ এই ৰাশিৰ লোকৰ আয় বৃদ্ধি পাব। দৰমহা বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা প্ৰবল। ভাল দৰমহাৰ সৈতে চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱো আহিব পাৰে। গ্ৰহটোৰ অৱস্থান অনুকূল হ’ব। ঘৰটোত এক সুখদায়ক আৰু শান্তিপূৰ্ণ পৰিবেশ থাকিব। এই সময়ত নিজৰ দক্ষতা আৰু সামৰ্থ্যক নিখুঁত কৰাৰ সময়।


আৰু পঢ়ক
>> এই ৩টা ৰাশিৰ পুৰুষ পত্নীৰ কথাত উঠা বহা কৰে !
>> জানক কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বিষয়ে পাঁচটা ৰহস্য, ভাল নে বেয়া ?


ধনু ৰাশি, কঠোৰ পৰিশ্ৰম এটা নিৰ্দিষ্ট পৰিকল্পনা গঢ়ি তোলাত সফল হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আৱেগিক ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব। কোনো আত্মীয়ই ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে। ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় বিনিয়োগৰ বাবে এই সময় সঠিক। শহুৰেকৰ পৰা যিকোনো ভাল খবৰ পাই হৃদয় সুখী হব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

CopyAMP code

Leave a Comment