৫টা কাৰণত বিবাহিত পুৰুষৰ প্ৰতি মহিলাই আকৰ্ষিত হয়।

Join Telegram

( There are 5 reasons why women are attracted to married men ) এতিয়া এটা ট্ৰেণ্ড হৈছে যে আজিৰ প্ৰজন্মৰ ছোৱালীবোৰ বিবাহিত পুৰুষৰ প্ৰেমত পৰিছে । এটা সময়ত ছোৱালীবোৰে নিজৰ বয়সৰ ল’ৰাবোৰৰ প্ৰেমত পৰিছিল আৰু বিয়া হ’ব বিচাৰিছিল । এতিয়া এক আমূল পৰিৱৰ্তন হৈছে । সৰু ছোৱালীয়ে বিবাহিত পুৰুষ বা অলপ ডাঙৰ পুৰুষক জীৱন সংগী হিচাপে বিচাৰে । ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ কি ? জানক এই লিখনীত –

১) দেখিছা, বহুদিনৰ আগতে যেতিয়া বিবাহ হৈছিল, তেতিয়া পুৰুষৰ বয়স কোনো কাৰক নাছিল । কেৱল আৰ্থিক দিশ আৰু পুৰুষৰ সন্মান আৰু আধিপত্যহে দেখা হৈছিল । ষাঠি বছৰ বয়সত এজন পুৰুষ পিতৃ হ’ব পাৰে, কিন্তু নাৰী স্বাভাৱিক উপায় হ’ব নোৱাৰে ।

২) যৌন সম্পৰ্কত পাকৈত, পেশীৰ শক্তি ভাল আৰু আৰ্থিকভাৱে শক্তিশালী পুৰুষক বিবাহৰ বাবে আদৰ্শ বুলি গণ্য কৰা হৈছিল । সেই পুৰণি ইতিহাস আকৌ ঘূৰি আহিছে ।

৩) বিবাহিত পুৰুষসকল যৌনতাত পাকৈত আৰু তেওঁলোকে নিজৰ সংগীক শাৰীৰিক সন্তুষ্টি দিব জানে ।

৪) বিবাহিত পুৰুষ নিৰ্ভৰযোগ্য । বিবাহৰ কোনো সম্ভাৱনা নাই, কিন্তু প্ৰেম প্ৰচুৰ হ’ব পাৰে ।

৫) বিবাহিত পুৰুষ বা বয়সস্থ পুৰুষ আৰ্থিকভাৱে সবল হয়, গতিকে এজন বয়সস্থ আৰু বিবাহিত পুৰুষৰ প্ৰেমত পৰিব পাৰিলে ভৱিষ্যত জীৱন উজ্জ্বল হৈ উঠিব পাৰে ।
উপৰোক্ত পাঁচটা কথাৰ বাহিৰেও আন কাৰণো থাকিব পাৰে । কিন্তু এই পাঁচটা কাৰণেই যথেষ্ট নহয় ।