এই ৩টা ৰাশিৰ পুৰুষ পত্নীৰ কথাত উঠা বহা কৰে !

WhatsApp Follow

These 3 signs of men are up and down with their wives ) বৈবাহিক সম্পৰ্কই হওক বা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কই হওক, সকলো সম্পৰ্কতে এটাই আধিপত্য বিস্তাৰ কৰে। এনে সম্পৰ্কত দুয়োপক্ষৰ ইচ্ছাশক্তিয়ে প্ৰাধান্য পায়। কিন্তু বেছিভাগ ক্ষেত্ৰতে দেখা যায় যে ছোৱালীৰ ওপৰত ল’ৰাৰ আধিপত্য বেছি। এজনী ছোৱালীয়ে কি কৰিব, ক’লৈ যাব, কাৰ লগত কথা পাতিব, প্ৰায় সকলো ল’ৰাই এইবোৰ জনাত মাষ্টৰ।

কিন্তু এই তালিকাত আৰু কোন কোন আছে জানেনে ? আজি আমি তিনিটা ৰাশিৰ কথা কম । এই তিনিটা ৰাশিৰ ল’ৰাবোৰে অস্থিৰতাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব বিচাৰে। সেইবাবেই তেওঁলোৰ সকলো সময়তে ঘৈণীয়েকৰ কথা শুনি থাকে। এই তিনিটা ৰাশিৰ ল’ৰাবোৰ বাধ্যতামূলক স্বামীৰ তালিকাত আছে।

মিথুন ৰাশি, ৰাশিৰ তৃতীয় ৰাশি হৈছে মিথুন ৰাশি। বুধ গ্ৰহ এই ৰাশিৰ শাসক। তেওঁলোক শক্তিশালী ল’ৰা, চঞ্চল গ্ৰহ। তেওঁলোকৰ বিবাহিত জীৱন সুখৰ। বিশৃংখলতা তেওঁলোকে একেবাৰে ভাল নাপায়। সেইবাবেই তেওঁ পত্নীৰ সকলো কথা মানি লয়। এই কাৰণে বহুতে ধেমেলীয়া কিন্তু তেওঁলোকে নিজৰ পত্নীৰ কথা শুনিবলৈ পছন্দ কৰে।

মীন ৰাশি, ৰাশিৰ দ্বাদশ ৰাশি হৈছে মীন ৰাশি। এই ৰাশিৰ ল’ৰাবোৰ পত্নীৰ কথাত উঠা বহা কৰে । জোৰ-জবৰদস্তি স্বামী ভাল নাপায় এই ল’ৰাবোৰে। এই ৰাশিৰ ল’ৰাবোৰ শান্ত স্বভাৱৰ হয়। সেইবাবেই তেওঁলোকৰ পত্নীয়ে সহজেই তেওঁলোকৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিব পাৰে। ঘৈণীয়েকক সুখী কৰিবলৈ তেওঁলোকে সদায় তেওঁৰ কথা শুনি থাকে।


আৰু পঢ়ক
>> স্বামীৰ জীৱনলৈ সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনে এই ৪টা ৰাশিৰ নাৰী !
>> ঘৰত সুখ-সমৃদ্ধি বাবে জন্মাষ্টমীত ঘৰলৈ আনক এই কেইটা বস্তু


কৰ্কট ৰাশি, ৰাশিৰ চতুৰ্থ ৰাশি হৈছে কৰ্কট ৰাশি। তেওঁলোকৰ শাসক গ্ৰহ হৈছে চন্দ্ৰ। এই ৰাশিৰ ল’ৰাবো জ্ঞানী স্বামী হিচাপে জনা যায়। তেওঁ পত্নীক ইমানেই ভাল পায় যে তেওঁৰ সকলো দোষ ক্ষমা কৰে। তাৰ বাবেই বহুবাৰ তেওঁলোকৰ পত্নীয়ে তেওঁলোকক ভাল পায়। পত্নীয়ে সহজেই তেওঁলোকৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে তেওঁলোক একেবাৰেই দুখ নহয়। বৰঞ্চ তেওঁলোকে নিজৰ পত্নীৰ কথা শুনি ভাল পায়। তেওঁলোকে নিজেই বিচাৰে যে তেওঁলোকৰ ওপৰত এগৰাকী নাৰী ৰাজত্ব কৰক। শান্ত স্বভাৱৰ ল’ৰাবোৰ একেবাৰে বেলেগ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

2 thoughts on “এই ৩টা ৰাশিৰ পুৰুষ পত্নীৰ কথাত উঠা বহা কৰে !”

Leave a Comment