গণেশ চতুৰ্থীৰ পৰা এই ৩টা ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি হ’ব, আপুনি আছেনে এই তালিকাত ?

আৰম্ভ হৈছে উৎসৱৰ বতৰ। জন্মাষ্টমীৰ পিছত ৩১ আগষ্ট তাৰিখে গণেশ চতুৰ্থী। সেইদিনা শুক্ৰই ৰাশি সলনি কৰিবলৈ ওলাইছে। যাৰ প্ৰভাৱ ১২ ৰাশিৰ ওপৰত পৰিব। শুক্ৰ গ্ৰহ সিংহ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। মাতৃ লক্ষ্মীও উপকাৰী যদি শুক্ৰৰ কৃপা থাকে। গতিকে গণেশ চতুৰ্থীৰ দিনা একাধিক ৰাশিৰ লোকসকলে লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ পাবলৈ গৈ আছে।

শুক্ৰৰ সংক্ৰমণেৰে গণেশ চতুৰ্থীৰ দিনা যাৰ সৌভাগ্য আচৰিত হ’ব-

তুলা ৰাশি- তুলা ৰাশি জাতক-জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিট শুভ হবলৈ গৈ আছে। আয় বহু পৰিমাণে বৃদ্ধি পাব। কেৰিয়াৰত আপুনি ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। বিশেষকৈ চলচ্চিত্ৰ, সংবাদ মাধ্যম আৰু গ্লেমাৰ ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত সকলে লাভৱান হ’ব। নতুন নতুন চাকৰি যোগ কৰা হৈছে। বহুদিনৰ পৰা অপেক্ষা কৰি থকা প্ৰতিপত্তি আৰু ধন আপুনি পাব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- শুক্ৰৰ পৰিৱৰ্তন কৰ্কট ৰাশিৰ স্থানীয় লোকে লাভ কৰিব সুবিধা। অপ্ৰত্যাশিত টকা উপাৰ্জন কৰিব। ৰখা ধন ঘূৰাই দিয়া হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে ডাঙৰ ডাঙৰ অৰ্ডাৰ পাব পাৰে।


আৰু পঢ়ক
>> সপোনত দেখা এই ৫টা বস্তুৱে ধন-সম্পত্তিৰ ইংগিত দিয়ে !
>> ৫ প্ৰকাৰৰ লাফিং বুদ্ধ প্ৰতিমূৰ্তিয়ে আপোনাৰ জীৱন সলনি কৰিব


বৃশ্চিক ৰাশি- সিংহ ৰাশিত শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিটে বৃশ্চিক ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলৰ বাবে মহান সময় কঢ়িয়াই আনিব। কেৰিয়াৰত তেওঁলোকে যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। উন্নতিৰ বাবে শক্তিশালী সম্ভাৱনা। এই সময়ছোৱা ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবেও অতি উপকাৰী। লাভ বৃদ্ধি হ’ব, ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। নতুন যোগাযোগ সৃষ্টি কৰা হ’ব। কামৰ উন্নতি হ’ব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

1 thought on “গণেশ চতুৰ্থীৰ পৰা এই ৩টা ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি হ’ব, আপুনি আছেনে এই তালিকাত ?”

Leave a Comment