শনি-সূৰ্য্যৰ সংক্ৰমণত বিশেষ যোগৰ সৃষ্টি কৰিছে, এই ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলৰ ধন লাভ হ’ব

Join Telegram

জুলাই মাহত এই দুটা গুৰুত্বপূৰ্ণ গ্ৰহ শনি আৰু সূৰ্য্য নিজৰ অৱস্থান সলনি কৰে । ৫ দিনত সংঘটিত হৈছে শনি গোছাৰ আৰু সূৰ্য গোছাৰ । জ্যোতিষ বিজ্ঞানত এই দুটা গ্ৰহক অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি গণ্য কৰা হয় । আনকি এই দুটা গ্ৰহৰ অৱস্থাৰ সৰু সৰু পৰিৱৰ্তনেও ডাঙৰ প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে । শনিয়ে মকৰ ৰাশিৰ সংক্ৰমণ কৰিছে আৰু সূৰ্য্য এতিয়া কৰ্কট ৰাশিত আছে । এই পৰিস্থিতিয়ে সংসপ্তক যোগৰ সৃষ্টি কৰিছে । আচলতে এই দুটা গ্ৰহ ইটোৱে ৭ম দিশত উপস্থিত । এই সমসপ্তক যোগে এই ৰাশি সকলৰ বাবে অতি শুভ ফল দিবলৈ গৈ আছে ।

১/ মিথুন ৰাশি, মিথুন ৰাশিৰ থলুৱা সকলৰ বাবে সম্সপ্তক যোগ অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে । তেওঁলোকৰ আৰ্থিক লাভ হ’ব । দৰমহা বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে । ব্যৱসায়িক লাভ বৃদ্ধি হ’ব । বিনিয়োগ কৰা সকলেও লাভৱান হ’ব । ধন জমা কৰাৰ বাবে এই সময় শুভ ।

২/ কৰ্কট ৰাশি, কৰ্কট ৰাশিৰ বাবে এই সমসপ্তক যোগে আয় বৃদ্ধি কৰিব । বিশেষকৈ চৰকাৰী কাম কৰা সকলৰ বাবে এই সময় ভাল । তদুপৰি যিসকলে চাকৰি বিচাৰিছে তেওঁলোকে এইবাৰ নিজৰ পছন্দৰ চাকৰিটো পাব ।

৩/ তুলা ৰাশি, এই ৰাশিৰ জাতক জাতিকা সকলে পাব নতুন চাকৰি । কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা আৰু সন্মান পাব । আয় বৃদ্ধি হ’ব । কেৰিয়াৰৰ বাবে এই সময় বহুত ভাল হ’ব । ব্যৱসায়ীসকলেও বহুখিনি লাভৱান হ’ব ।

৪/ মীন ৰাশি, শনি আৰু সূৰ্য্যৰ অৱস্থাত গঠিত সংসপ্তক যোগো মীন ৰাশিৰ বাবে ফলপ্ৰসূ হ’ব । কেৰিয়াৰত সফলতা লাভ কৰিব । নিবনুৱা সকলে চাকৰি পাব । কিছু ভাল খবৰো থাকিব পাৰে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment