গণেশ চতুৰ্থীত এই ৪টা ৰাশিৰ ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব !

( These 4 signs will increase their wealth on Ganesh Chaturthi ) জ্যোতিষ শাস্ত্র মতে ৩১ আগষ্টত শুক্ৰ ৰাশি সলনি কৰি সিংহ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে। সূৰ্য্য সিংহ ৰাশিৰ প্ৰভু আৰু তেওঁ ইতিমধ্যে সিংহ ৰাশিত উপস্থিত আছে। ধন-সৌন্দৰ্য্য, প্ৰেমৰ শাসক শুক্ৰ আৰু সফলতা, আত্মবিশ্বাস আৰু স্বাস্থ্যৰ শাসক সূৰ্য্য। এনে অৱস্থাত গণেশ চতুৰ্থী দিৱসে এই দুটা গুৰুত্বপূৰ্ণ গ্ৰহৰ লগত সংগতি ৰাখি সকলো ১২টা ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলাব। এই ৪ জনৰ ভিতৰত লক্ষ্মী দেৱীৰ কৃপাত বহুত টকা লাভ কৰিব।

আচলতে শুক্ৰ গ্ৰহক জ্যোতিষ শাস্ত্রত এটা শুভ গ্ৰহ হিচাপে গণ্য কৰা হয়। ইয়াক ধন-সম্পত্তি, সুখ, ধন-সম্পত্তি, প্ৰেম, বিবাহিত জীৱনৰ কাৰক হিচাপে গণ্য কৰা হয়। তেওঁ বৃষ আৰু তুলা ৰাশিৰ শাসক। মীন ৰাশিত অধিক আৰু কন্যা ৰাশিত নিম্ন বুলি গণ্য কৰা হয়। জ্যোতিষ বিজ্ঞানৰ মতে, ৩১ আগষ্ট বুধবাৰে শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিট হোৱাৰ কথা আছে। ৩১ আগষ্ট বুধবাৰ দিনটোত গণেশ চতুৰ্থীও উদযাপন কৰা হ’ব।

২০২২ চনৰ গণেশ চতুৰ্থীত শুক্ৰই কৰ্কট ৰাশিৰ পৰা ওলাই আহি সিংহ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। এনে অৱস্থাত গণেশ চতুৰ্থীৰ দিনা শুক্ৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনক অতি বিশেষ বুলি গণ্য কৰা হয়। জ্যোতিষ বিশেষজ্ঞসকলৰ মতে গণেশ চতুৰ্থীৰ দিনৰ পৰা আৰম্ভ হ’বলৈ গৈ আছে কিছুমান ৰাশিৰ শুভ দিন। সেই সংখ্যাবোৰৰ বিষয়ে জানো আহক-

মেষ ৰাশি, জ্যোতিষ শাস্ত্র অনুসৰি শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিট মেষ ৰাশিৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিটে মেষ ৰাশিৰ লোকসকলক যথেষ্ট সুবিধা দিব। তেওঁলোকৰ জীৱনত সুযোগ বাঢ়িব। আপুনি দেউতাৰ সহায় পাব যিয়ে আপোনাৰ বহুতো সমস্যা সমাধান কৰিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বিনিয়োগৰ বাবে এইটো এটা ভাল সময়। বিনিয়োগত অতিৰিক্ত ধন ৰাখক। যিকোনো উপহাৰ পাব পাৰে। শুক্ৰৰ ঘৰত থাকিব সমৃদ্ধিৰ লগতে সুখ। দেউতাৰ পৰা আৰ্থিক সহায় পাব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ পৰা উপহাৰ পাব পাৰে। বিত্তীয় বিনিয়োগৰ বাবে সময় অনুকূল।

বৃষ ৰাশি, বৃষ ৰাশিৰ স্থানীয় লোকৰ বাবে শুক্ৰৰ পৰিৱৰ্তন অতি শুভ হ’ব কাৰণ এই ৰাশিৰ শাসক হৈছে শুক্ৰ। আৰ্থিক সমৃদ্ধি লাভ কৰিব। হাতত পৰ্যাপ্ত ধন থাকিলে আপুনি সকাহ অনুভৱ কৰিব। সন্মান বাঢ়িব। যিকোনো ঠাইৰ পৰাই পাব পাৰে ভাল খবৰ। ৰাশিচক্ৰত শুক্ৰৰ সংক্ৰমণ এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে বিশেষ প্ৰমাণিত হ’বলৈ গৈ আছে। শুক্ৰৰ সমগ্ৰ ট্ৰেনজিটত আৰ্থিক উন্নতি হ’ব। অংশীদাৰিত্বৰ কামত আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব। ইয়াৰ বাহিৰেও এই সময়ছোৱাত মূল্য আৰু সন্মান বাঢ়িব পাৰে। শিশুটিৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে।


আৰু পঢ়ক
>> গণেশ চতুৰ্থীৰ পৰা এই ৩টা ৰাশিৰ ভাগ্য সলনি হ’ব, আপুনি আছেনে এই তালিকাত ?
>> গণেশ চতুৰ্থীত এই ১০টা ভোগ দিলে ভগৱান গণেশ অতি প্ৰসন্ন হয়


সিংহ ৰাশি, শুক্ৰ ৰাশি সলনি কৰি সিংহ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে। এই ৰাশিত শুক্ৰ আৰু সূৰ্য্যৰ সংমিশ্ৰণে এই লোকসকলক বহু উপকাৰ কৰিব। নতুন চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ পাব। দৰমহা বৃদ্ধি হ’ব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। কেৰিয়াৰত অগ্ৰগতিৰ ফলত সুখ পোৱা যাব। সিংহ ৰাশিৰ বাবে বিশেষ হ’ব শুক্ৰৰ ট্ৰেনজিট। এই সময়ছোৱাত জীৱনত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন দেখা যাব। শুক্ৰ ট্ৰেনজিটৰ সময়ত কৰ্মৰত সকলৰ দৰমহা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা পূৰ্বতকৈ অধিক শক্তিশালী হ’ব। কেৰিয়াৰত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি, শুক্ৰৰ সংক্ৰমণে কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ জীৱন সুখেৰে ভৰাই তুলিব। মৰম, ধন আৰু সন্মান লাভ কৰিব। টকা লাভ হ’ব। জীৱনত সুযোগ বাঢ়িব। কেৰিয়াৰত অগ্ৰগতি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। আপুনি চিনিয়ৰৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। গোছাৰ কালত বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব। ব্যৱসায়িক আৰ্থিক অৱস্থা পূৰ্বতকৈ ভাল হ’ব। ধন-সম্পত্তি বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অগ্ৰগতি পাব পাৰে। বিষয়াসকলৰ ইতিবাচক সহযোগিতা থাকিব। ব্যৱসায়ীসকলে হয়তো নিজৰ কাম ক্ষিপ্ৰ কৰিব পাৰে।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment