৫৯ বছৰৰ অন্তত আহি আছে এক দুৰ্লভ সংযোগ, দুৰ্গা পূজাৰ পূৰ্বে এই ৫ ৰাশিৰ লোকে লাভ কৰিব ধন-সম্পত্তি

জ্যোতিশ শাস্ত্ৰ অনুসৰি এইবাৰ দুৰ্গা পূজাৰ পূৰ্বে আহি আছে এক বিশেষ সংযোগ। কেইটামান ৰাশিৰ লোকৰ বাবে লৈ আহিব বিশেষ ধৰণৰ শুভ বাৰ্তা। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ অনুসৰি অহা ২৪ ছেপ্টেম্বৰ তাৰিখে গ্ৰহনৰ এক বিশেষ অৱস্থান হব। গ্ৰহৰ এই বিশেষ অৱস্থান হব ৫৯ বছৰৰ অন্তত । যি এক অতিকে দুৰ্লভ। শাস্ত্ৰ অনুসৰি এই দিনটোত শনি আৰু বৃহস্পতি গ্ৰহ বক্ৰ অৱস্থাত থাকিব। কন্যা ৰাশিত সূৰ্য আৰু বুধৰ সংমিশ্ৰণৰ বাবে বুধাদিত্য যোগ ইতিমধ্যে আৰম্ভ হৈছে।

২৪ ছেপ্টেম্বৰত, শুক্ৰৰ ৰাশিচিহ্নৰ পৰিৱৰ্তন হয়, যি নিম্ন ৰাজা যোগ সৃষ্টি কৰিব। ইয়াৰ উপৰিও, ভদ্ৰ ৰাজা যোগ আৰু হংস ৰাজা যোগো গঠন হ’ব। লগতে, কন্যা ৰাশিত বুধ, সূৰ্য আৰু শুক্ৰৰ ত্ৰি-যোগ গঠন হ’বলৈ গৈ আছে। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, গ্ৰহবোৰৰ এনে এক বিৰল সংমিশ্ৰণ ৫৯ বছৰৰ মূৰকত গঠন হৈছে। এই সংমিশ্ৰণ পাঁচটা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ বুলি গণ্য কৰা হয়।

বৃষ ৰাশি – গ্ৰহৰ এই বিৰল সংমিশ্ৰণৰ বাবে, বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে ব্যৱসায়ত লাভান্বিত হ’ব। ব্যৱসায়ত ধন লাভ আৰু সম্প্ৰসাৰণৰ সম্ভাৱনা থাকিব। নতুন পৰিকল্পনা ফলপ্ৰসূ হ’ব। আকস্মিক ধন লাভত মন সুখী হ’ব। ঋণত দিয়া টকাও ঘূৰি আহিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি – মিথুন ৰাশিত হংস নামৰ ৰাজা যোগ গঠন হৈছে। এই ৰাশিৰ লোকে চাকৰিত এটা ডাঙৰ পদো পাব পাৰে। সংগীৰ ভাগ্যৰ পৰা ধন লাভান্বিত হ’ব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি ভাল ফলাফল পাব। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি – চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। এই ৰাশিত, শুক্ৰই নিম্ন ৰাজা যোগ সৃষ্টি কৰিছে, যাৰ বাবে হঠাতে ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰি। দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামবোৰো সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ যোগ।

ধনু ৰাশি – ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা সময় এই ৰাশিৰ লোকৰ বাবে শুভ হ’ব। ব্যৱসায়িক বিষয়ত ভ্ৰমণৰ জৰিয়তে লাভান্বিত হ’ব। পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশো থাকিব।

মীন ৰাশি – শনি দেৱ মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ লাভৰ স্থানত বহি আছে। ইয়াৰ বাবে এই ৰাশিৰ লোকে চাকৰিত নতুন সুযোগ পাব পাৰে। দৰমহাও বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। উপাৰ্জনৰ উৎস বৃদ্ধি হ’ব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment