শাওণত এই ৫টা ৰাশিৰ ওপৰত শিৱৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ থাকিব ! জানক কি কি ৰাশিৰ উজলিব ভাগ্য

Join Telegram

শাওণৰ সোমবাৰৰ ব্ৰতৰ বিশেষ তাৎপৰ্য্য আছে। এইবাৰ শাওণত মুঠ পাঁচটা সোমবাৰ পৰিছে। লগতে এইবাৰ শাওণ মাহত বহুতো শুভ যোগো গঢ় লৈ উঠিছে। এনে অৱস্থাত ভগৱান শিৱক পূজা কৰাৰ গুৰুত্ব আৰু অধিক হৈ পৰিব। এইবাৰ শাওণত পাঁচটা ৰাশিৰ ওপৰত পৰিব মহাদেৱৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ। আহকচোন জানো পাঁচটা ৰাশি কি কি ।

১) মিথুন ৰাশি- জ্যোতিষীসকলে কয় যে শাওণ মাহটো মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি উপকাৰী হ’ব । সকলো কামতে আপুনি সফলতা লাভ কৰিব । টকা লাভ হ’ব । অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব । বিবাহিত জীৱনত সুখ আৰু সমৃদ্ধি বাঢ়িব । শাওণত ভগৱান শিৱৰ লগতে মাতৃ পাৰ্বতীৰ পূজা আপোনালোকৰ বাবে অতি ফলপ্ৰসূ হ’ব ।

২) কৰ্কট ৰাশি- কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শাওণ মাহ অতি শুভ হ’ব । এই মাহত আপোনালোকৰ ওপৰত শিৱৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ থাকিব । ঋণৰ পৰা মুক্তি পাব। বেংকৰ বেলেঞ্চ ঠিকেই থাকিব । পেছাদাৰী জীৱনত সফলতা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা থাকিব । পিতৃ-মাতৃক সেৱা কৰিলে জীৱনত সুখ আহিব ।

৩) তুলা ৰাশি- এইবাৰ তুলা ৰাশিৰ লোকৰ ভাগ্যও শাওণত জিলিকি উঠিব । শাওণৰ ২৯ দিনত কিছু ভাল খবৰ পাব । আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব । অৰ্থনৈতিক প্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা হ’ব । ঋণ লোৱা ধন ঘূৰাই পাব । নিয়োজিত লোকে নতুন নতুন চাকৰিৰ সুযোগ পাব ।

৪) কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশি জাতক-জাতিকাসকলৰ শাওণ মাহটো অতি ফলদায়ক হ’ব । যি কামত হাত দিব, সফলতা লাভ কৰিব । কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ত উন্নতিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। অৰ্থনৈতিক দিশ শক্তিশালী হ’ব । বহুদিন ধৰি চলি থকা টকা-পইচাৰ সমস্যাটো শেষ কৰাৰ সময় আহি পৰিছে ।

৫) মীন ৰাশি- ভগৱান শিৱৰ নামত উৎসৰ্গিত শাওণ মাহ মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবেও শুভ হ’বলৈ গৈ আছে । আপুনি ভাগ্যৰ দ্বাৰা সমৰ্থিত হ’ব । বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়-স্বজনৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব । নতুন বাহন কিনা বা নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে সময় অতি অনুকূল । চৰকাৰী চাকৰিৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলোৱাত নিয়োজিত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ একাগ্ৰতা বৃদ্ধি পাব । শাওণত প্ৰতি সোমবাৰে শিৱলিংগৰ জলাভিষেক কৰক ।

Leave a Comment