এই ঘৰুৱা উপায়ে ৰাতি বেয়া সপোন দেখা বন্ধ কৰিব !

( This home remedy will stop nightmares ) ভাল সপোনে যেনেকৈ আপোনাৰ দিনটো বনাব পাৰে, ঠিক তেনেদৰে বেয়া সপোনেও আপোনাৰ ৰাতিৰ টোপনি কাঢ়ি নিব পাৰে। ৰাতিপুৱাই আপোনাৰ মনটোক পেলাই দিব পাৰে। বহুতে বুজি নাপায় কিয় বেয়া সপোন দেখে। কিন্তু ইক’লজিষ্ট সকলে কিছু টিপছ দিছে। যদি এনেকুৱা এটা সপোন আছে তেন্তে সাৱধান হওক।

প্ৰতিদিনে শোৱাৰ আগতে কমেও ১০ মিনিট ধ্যান কৰক। ই আপোনাক ভালদৰে শুবলৈ সহায় কৰিব পাৰে। বেয়া সপোনৰ পৰাও মুক্তি পাব পাৰে। ৰাতি শোৱাৰ সময়ত ভৰিৰ তলুৱাত সৰিয়হ তেল মালিচ কৰি ভালদৰে শুব পাৰে। ইয়াতো টোপনি ভাল হ’ব। ইয়াত আপোনাৰ শৰীৰৰ পৰা অহা ঋণাত্মক শক্তি ওলাই আহি ধনাত্মক শক্তিৰে ভৰি পৰিব, আপুনি মাটিৰ লেম্প জ্বলাব পাৰিব। প্ৰতি শনিবাৰে শনি মন্দিৰত পূজা আগবঢ়াব পাৰিব।


আৰু পঢ়ক
>> সপোনত দেখা এই ৫টা বস্তুৱে ধন-সম্পত্তিৰ ইংগিত দিয়ে !
>> ১০ লাখৰ ভিতৰত এজনেহে দেখে, এই সপোন !


যদি আপুনি ওপৰৰ কথাখিনি ভালদৰে পালন কৰিব পাৰে, তেন্তে বেয়া সপোনৰ পৰা আপুনি বহুত সকাহ পাব। সেইটোৱেই কয় পৰিৱেশবিদসকলে। কিন্তু অৱশ্যেই এইবোৰ ব্যক্তিভেদে আৰু পৰিস্থিতিভেদে বেলেগ বেলেগ হ’ব পাৰে, গতিকে এই সকলোবোৰ বিশ্বাসৰ কথা। যদি আপুনি বিশ্বাস কৰে, তেন্তে আপুনি নিয়মিতভাৱে কৰিব পাৰে।

তেতিয়া আপুনি তেওঁলোকৰ পৰা কিছু সকাহ পাব পাৰে। লগতে টেনচন ফ্ৰী হোৱাটো প্ৰয়োজন। ৰাতি শোৱাৰ আগতে যিকোনো টেনচনৰ কথা চিন্তা কৰিলে শৰীৰৰ ভিতৰত থকা নেতিবাচক শক্তি বৃদ্ধি পাব।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment