দৈনিক ৰাশিফল | Horoscope Today 10 July 2022

Join Telegram

( Today Horopscope In Assamese ) আজিৰ ৰাশিফল ​​আজি দেওবাৰ, ১৯ জুলাই, ২০২২ মংগল গ্ৰহত দিনে-নিশাই বৃশ্চিক ৰাশিত থাকিব চন্দ্ৰ। চন্দ্ৰ এই ৰাশিত আহি দুৰ্বল হৈ পৰে। এনে অৱস্থাত আজি হয়তো তুলা ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰা জনসাধাৰণৰ বাবে সংগ্ৰাম আৰু অশান্তিৰ দিন হ’ব পাৰে। আনহাতে বৃশ্চিক ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰা সকলৰ বাবে দিনটো সুখদায়ক হ’ব। আপোনাৰ দিনটো কেনেকুৱা হ’ব, আপোনাৰ তৰাবোৰে কি কয়, মেষ ৰাশিৰ পৰা মীন ৰাশিলৈকে সকলো ৰাশি চাওক আজিৰ ভৱিষ্যদ্বাণী।

মেষ ৰাশি, গণেশৰ মতে মেষ ৰাশিৰ মানুহ আজি গোটেই দিনটো সতেজ হৈ থাকিব, কামত সফলতা আহিব। ব্যৱসায়ৰ লাভ হ’ব। পাৰিবাৰিক কাজিয়াৰ অন্ত পৰিব। পৰিয়ালৰ সৈতে সু-সম্প্ৰীতি বজাই ৰাখক। আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা ভাল দিন। আজি আপুনি আপোনাৰ মনত নতুন উৎসাহ আৰু উদ্দীপনা দেখিবলৈ পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ভাল আৰ্থিক লাভ হ’ব। টকাও ৰাহি কৰিব পাৰিব।
ভাগ্যই আজি আপোনাক ৭২ শতাংশ সমৰ্থন কৰিব। বয়োজ্যেষ্ঠ সকলক আশীৰ্বাদ কৰক।

বৃষ ৰাশি, গণেশৰ মতে বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ পাৰিবাৰিক জীৱন উত্থান-পতনেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু বুজাবুজিয়ে আপোনাক জীৱনটোক সুখী কৰি তোলাত সহায় কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ কামৰ শলাগ লোৱা হ’ব। পৰিয়ালৰ সুখ আশা কৰা ধৰণে হ’বলৈ গৈ আছে। গোটেই দিনটো আপুনি সুখী হৈ থাকিব, আজি আপুনি পৰিয়াল বা বন্ধু-বান্ধৱীৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ যত্ন ল’ব আৰু তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণৰ চেষ্টা কৰিব।
আজি আপোনাৰ ভাগ্য হব ৭৫ শতাংশ। গৰুবোৰক সেউজীয়া খাদ্য খুৱাওক।

মিথুন ৰাশি, গণেশে কৈছে যে মিথুন ৰাশিৰ ভাগ্য আজি তোমাৰ লগত আছে, তুমি ভাল কামত ভাগ লবা। আপোনাৰ বক্তৃতা মধুৰ হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি আনকো আপোনাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত কৰিব। আপোনাৰ চতুৰতা আৰু বুদ্ধিমত্তাৰে আপুনি আপোনাৰ কামত সফল হ’ব। আজি আপুনি ভাল মানুহৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিব, যিয়ে আপোনাক কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতাৰ দিশত সহায় আৰু পথ প্ৰদৰ্শন কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আশা কৰা সফলতা লাভ কৰিব।
আজি ৭২ শতাংশ ভাগ্য আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। মাত লক্ষ্মীক পূজা কৰা।

কর্কট ৰাশি, গণেশই কয় যে কৰ্কট ৰোগৰ ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰাসকলৰ বাবে দিনটোৰ আৰম্ভণি ভালদৰে হ’ব। কৰ্ম বা পাৰিবাৰিক সুখৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। দিনটো ভালে যাব। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰভাৱ পৰিব। আজি মেজাজটো ভালদৰে চলি আছে, পৰিয়ালৰ সদস্যৰ লগত ভাল সময় পাৰ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু সামৰ্থ্যৰ সম্পূৰ্ণ সুবিধা লাভ কৰিব। ভাল টকা থাকিব। পৰিয়ালৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন লওক।
ভাগ্য আজি ৮০ শতাংশ পৰ্যন্ত আপোনাৰ লগত আছে। অভিভাৱকৰ আশীৰ্বাদ লওক।

সিংহ ৰাশি, গণেশৰ মতে আজি সিংহ ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰা সকলৰ বাবে স্মৰণীয় দিন হ’ব। মিঠা কথা আৰু আপোনাৰ কৌশলেৰে আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সফল হ’ব। আজি কৰ্মৰ বাবে এক মহান দিন হ’ব। আদালত সম্পৰ্কীয় বিষয়বোৰ আবদ্ধ হৈ থাকিলে আজি কিছু সকাহ পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত লাভজনক ফলৰ প্ৰাধান্য থাকিব।
ভাগ্য আজি আপোনাৰ লগত থাকিব ৯২ শতাংশ। গণেশক লাড়ু আগবঢ়াওক।

কন্যা ৰাশি, গণেশে কৈছে কন্যা ৰাশিৰ মানুহৰ মন সুখী হব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল সময় কটাওক, ভ্ৰমণ উপভোগ কৰক ইত্যাদি ইত্যাদি। ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ভাল অৱস্থা দেখা যায়। কৰ্মচাৰীৰ পদোন্নতিৰ ইংগিত পোৱা গৈছে। আজি আপুনি ভাল মানুহৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিব, যিয়ে আপোনাক কৰ্মক্ষেত্ৰত সফল হ’বলৈ সহায় আৰু পথ প্ৰদৰ্শন কৰিব।
ভাগ্য আজি ৮৪ শতাংশ পৰ্যন্ত আপোনাৰ লগত আছে। শিৱ চলিছা আবৃত্তি কৰক।

তুলা ৰাশি, গণেশই কৈছে যে তুলা ৰাশিৰ দিনটো বৰ ভালকৈ নাযাব, সংঘাতপূৰ্ণ পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব, যি সময়ত আপুনি নিশ্চিতভাৱে পৰিয়ালৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব, গতিকে সাহস হেৰুৱাব নালাগে আৰু আগন্তুক কঠিন পৰিস্থিতিৰ সন্মুখীন হ’ব নালাগে। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাল হ’ব। আজি ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীয়ে বিশেষভাৱে ভাল ফলাফল পাব, যাৰ ফলত ধন আৰু লাভৰ যোগ হ’ব। আজি আপোনালোকৰ ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব।
ভাগ্যই আজি আপোনাক ৭৫ শতাংশ সমৰ্থন কৰিব। মাতৃ সৰস্বতীক পূজা কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি, গণেশই কৈছে বৃশ্চিক ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰা সকলৰ বাবে আজি এক পূৰ্ণতাপূৰ্ণ দিন হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল আজি চপাব লাগিব। যিকোনো বিবাহ অনুষ্ঠান বা মাংলিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰক। মনত সুখ থাকিব। পাৰিবাৰিক সুখ ভালদৰে চলি আছে, আজি আপোনালোকে সুখী হ’ব আৰু এই দিনটো আনন্দৰে হাঁহি পাৰ কৰিব। আত্মবিশ্বাসেৰে আৰম্ভ হ’ব দিনটো। পৰিয়ালৰ মৰম আৰু সমৰ্থন লাভ কৰক।
ভাগ্য আজি ৯৫ শতাংশ আপোনাৰ লগত থাকিব। বগা বস্তু দান কৰক।

ধনু ৰাশি, ধনু ৰাশিত জন্মগ্ৰহণ কৰা লোকে আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব বুলি গণেশে কৈছে। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ ধাৰণাটোৱে হয়তো মনলৈ আহিব বা বাস্তৱত পৰিণত কৰিব। আজি ভাগ্যই আপোনাক সহায় কৰিব। আজি আপুনি খেলপথাৰত আপোনাৰ প্ৰতিযোগীসকলৰ তুলনাত আগবাঢ়ি থাকিব। আজি যদি আপুনি চতুৰতা দেখুৱায় তেন্তে আপুনি আপোনাৰ কামত সফল হ’ব। ঘৰৰ সকলোৰে মৰম লাভ কৰক। আপুনি আপোনাৰ ইচ্ছামতে আপোনাৰ কৰ্ম পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰিব।
ভাগ্য আজি ৭২ শতাংশ পৰ্যন্ত আপোনাৰ লগত আছে। শিৱলিঙক গাখীৰ আগবঢ়াওক।

মকৰ ৰাশি, গণেশে কৈছে মকৰৰ ভাগ্য তোমাৰ লগত আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰদৰ্শন আজি ভাল হ’বলৈ গৈ আছে। আপোনাৰ ওচৰত কোৱাৰ কলা আছে যিয়ে আপোনাক যিকোনো ক্ষেত্ৰত সফলতাৰ শিখৰত উপনীত হোৱাত সহায় কৰিব। এই সময়ত আপুনি পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। আপুনি য’তেই কাম কৰে তাতেই সহকৰ্মীসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব। পঢ়া-শুনাত ব্যস্ত নহ’ব ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ মন।
ভাগ্যই আজি আপোনাক ৯২ শতাংশ সমৰ্থন কৰিব। হনুমানজীক ভাৰমিলিয়ন অৰ্পণ কৰক।

কুম্ভ ৰাশি, গণেশই কয় যে কুম্ভ ৰাশিৰ অধীনত জন্মগ্ৰহণ কৰা লোকসকলে গোচৰটোত অহা সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব পাৰে। আপোনাৰ সকলো কাম সফল হব। টকা-পইচাৰ বাবে আজিৰ দিনটো হ’ব অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন, টকাৰ বিষয়বোৰ ভাল হ’ব। আজি আপোনালোকে আপোনাৰ পত্নী আৰু সন্তানৰ পৰা সুখবৰ লাভ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পুৰণি বন্ধুৰ লগত কথা পাতিব পাৰে।
আজি ৯৫ শতাংশ ভাগ্য আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। পিঁপৰাবোৰক আটা খুৱাওক।

মীন ৰাশি, গণেশে কৈছে মীন ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত উৎসাহেৰে ভৰা দেখা যাব, ভাগ্য তোমাৰ লগত আছে, কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। প্ৰতিযোগিতাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে সফল হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে বা শুভাকাংক্ষীৰ সৈতে ভাল সময় পাৰ কৰক। শৰীৰত চঞ্চলতাও থাকিব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধু বা চিনাকি মানুহক লগ পাব, যিয়ে আপোনাৰ মুখত সুখৰ প্ৰতিফলন ঘটাব।
আজি আপোনাৰ ভাগ্য হব ৭৫ শতাংশ। গণেশৰ ওচৰত মোদক উৎসৰ্গা কৰক।

Leave a Comment