এই সপ্তাহটোত ২টা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই যথেষ্ট লাভৱান হ’ব

গ্ৰহ আৰু নক্ষত্ৰমণ্ডলৰ পৰিৱৰ্তনশীল স্থিতিৰ বাবে, এই সপ্তাহত আৰু বহুতো শুভ আৰু অশুভ যোগ গঠন হ’ব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ বাবে কেনেকুৱা হ’ব সেই বিষয়ে জানি লওঁক –

মিথুন ৰাশি

মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে এই সপ্তাহত কঢ়িয়াই আনিছে জীৱনলৈ নতুন নতুন সুযোগ। যদি আপুনি বহুদিনৰ পৰা চাকৰি বা ব্যৱসায় সলনি কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ এই সপোন বাস্তৱায়িত হ’ব পাৰে। নতুন নতুন কৰ্মসংস্থাপনৰ সুযোগ পাব। অৱশ্যে কোনো পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে শুভাকাংক্ষীৰ পৰা পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

এই সপ্তাহত পৰিয়ালৰ সৈতে জড়িত যিকোনো ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিওৱাৰ লগতে পিতৃ-মাতৃৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। বন্ধুসকলেও পূৰ্ণ সহযোগিতা আগবঢ়াব। সপ্তাহৰ মাজভাগত ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰা সুখদায়ক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বাঢ়িব।

এই সপ্তাহত আপোনাৰ প্ৰেম সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা ভুল বুজাবুজি দূৰ হ’ব। যিসকলে এতিয়ালৈকে একক জীৱন যাপন কৰি আছিল, তেওঁলোকৰ জীৱনত কোনোবাই প্ৰৱেশ কৰিব পাৰে। বিবাহিত জীৱনটো সুখী কৰিবলৈ হ’লে পত্নীৰ অনুভৱক আওকাণ নকৰিব আৰু তেওঁৰ বাবেও আপোনাৰ আটাইতকৈ ব্যস্ত সময়ৰ পৰা কিছু সময় উলিয়াওক। ঋতুভিত্তিক ৰোগৰ প্ৰতি সচেতন হওক।

কন্যা ৰাশি

কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামৰ সন্দৰ্ভত যথেষ্ট ব্যস্ততা থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আনৰ দায়িত্বও বহন কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। যিটো আপুনি অতিৰিক্ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু কষ্টৰে ভাল কৰিব। যদি আপুনি কৰ্মসংস্থাপনৰ সন্ধানত বিচৰণ কৰি আছিল, তেন্তে আপুনি হয়তো আৰু অলপ সময় অপেক্ষা কৰিব লাগিব। ব্যৱসায়ত আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব, যাতে আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় লাহে লাহে বৃদ্ধি পোৱা কিন্তু আগবাঢ়ি যোৱা দেখিব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি নিজৰ দৈনন্দিন কাম-কাজ আৰু খাদ্যাভ্যাসৰ প্ৰতি বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। এই সময়ত আপুনি নিজকে দেহ-মন দুয়োটাৰে পৰা ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্য সন্দৰ্ভত আপোনাৰ মনত উদ্বেগ থাকিব। এই সময়ত কাগজত স্বাক্ষৰ কৰাৰ আগতে ভালদৰে পঢ়িব। বিশেষকৈ যিকোনো আঁচনিত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত অতি সাৱধান হওক।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক স্বাভাৱিক হ’ব। প্ৰেমৰ সংগীয়ে কঠিন সময়ত আপোনাৰ লগত থিয় দিব। সুখী হৈ থাকিব বিবাহিত জীৱন। জীৱনৰ উত্থান-পতনত আপোনাৰ জীৱনৰ সংগী হ’ব আপোনাৰ সহায়।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment