৩১ আগষ্টলৈকে এই ৪টা ৰাশিৰ ওপৰত থাকিব শুক্ৰৰ বিশেষ প্ৰভাৱ ! ভালে নে বেয়া চাওঁ আহক –

শুক্ৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তন এটা নিৰ্দিষ্ট সময়ত হয়। ই সকলো ৰাশিৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পেলায়। শুক্ৰৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তন কিছুমান মানুহৰ বাবে শুভ আৰু কিছুমানৰ বাবে দুখজনক বুলি প্ৰমাণিত হয়। ৭ আগষ্টত শুক্ৰ দেৱ মিথুন ৰাশিৰ পৰা কৰ্কট ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰে। এই ৰাশিত ৩১ আগষ্টলৈকে শুক্ৰ গ্ৰহই প্ৰভাৱ পেলাব।

শুক্ৰ গ্ৰহক এটা শুভ গ্ৰহ বুলি গণ্য কৰা হয়। ইয়াৰ প্ৰভাৱৰ বাবেই ব্যক্তিয়ে বস্তুগত, শাৰীৰিক আৰু বৈবাহিক সুখ লাভ কৰে। বৃষ আৰু তুলা ৰাশিৰ প্ৰভু শুক্ৰ। মীন ৰাশি ইয়াৰ উচ্চ ৰাশি আৰু কন্যা ৰাশি ইয়াৰ দুৰ্বল ৰাশি। শুক্ৰ গ্ৰহত ভৰণী, পূৰ্ব ফাল্গুনি আৰু পূৰ্বষাঢ়া নক্ষত্ৰই শাসন কৰে। কোনবোৰ ৰাশিৰ বাবে শুক্ৰৰ পৰিৱৰ্তন উপকাৰী হয় জানো আহক।

১) বৃশ্চিক ৰাশি, আপোনাৰ সাহস বাঢ়ি যাব। এই সময়ছোৱাত আপুনি কঠিন সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰিব। পৰিয়ালৰ লোকৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰিব। মনৰ শান্তি বাঢ়িব। ব্যৱসায়ত কিছুমান উপকাৰী নিৰ্দেশনা পাব। নিজৰ কথাৰ জৰিয়তে সকলো বাধা অতিক্ৰম কৰিব। বিশেষ মানুহ লগ পাব। পত্নীয়ে আপোনাক আপোনাৰ কামত সহায় কৰিব।

২) কন্যা ৰাশি, শুক্ৰৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তন কন্যা ৰাশিৰ বাবে শুভ হ’ব। এই সময় আপোনাৰ বাবে এক আশীৰ্বাদ। কেৰিয়াৰত অগ্ৰগতি হ’ব। লাভকাৰী যাত্ৰাৰ যোগ গঠন হ’ব। ইয়াৰ জৰিয়তে উপযুক্ত সুযোগো উপলব্ধ হ’ব। পৰিয়ালৰ সুখ-সমৃদ্ধিত অৰিহণা যোগাব। ভুল বুজাবুজিৰ ফলত সম্পৰ্কত বিভাজনৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। মনত হতাশা থাকিব। ব্যৱসায়ত আপোনাৰ সামগ্ৰীৰ মানদণ্ড উন্নত কৰক।

৩) তুলা ৰাশি, শুক্ৰই আপোনাৰ জীৱনত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব। এই সময়ছোৱাত আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। আপোনজনৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। যদি কোনো সম্পত্তি ক্ৰয়ৰ কাৰ্যসূচী আছে, তেন্তে ইয়াৰ ওপৰত গুৰুত্বসহকাৰে চিন্তা কৰক। ভুল পদক্ষেপ আৰু সমালোচনাত সময় নষ্ট নকৰিব। সামাজিক কাম-কাজত গুৰুত্বপূৰ্ণ অৱদান থাকিব।

৪) বৃষ ৰাশি, শুক্ৰৰ ৰাশি পৰিৱৰ্তন বৃষ ৰাশিৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ৰৈ থকা ধন আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব। বাহন বা যিকোনো দামী বস্তু কিনিব পাৰিব। সম্পৰ্কৰ সুদৃঢ় কৰি তাক বিশেষ গুৰুত্ব দিয়াত আপোনাৰ অৱদান থাকিব। যুৱক-যুৱতীসকলে নিজৰ লক্ষ্যত উপনীত হ’বলৈ যথাযথ প্ৰচেষ্টা চলাব। আপুনি হয়তো কোনোবা গোপন পৰিকল্পনাৰ চিকাৰ হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত চলি থকা ভুল বুজাবুজি দূৰ হ’ব।

Leave a Comment