ক’লা মেকুৰী দেখা শুভ নে অশুভ ?

বহুতে মেকুৰীক ভাল পায়। মেকুৰী এটা বৰ মৰমলগা প্ৰাণী। টোপনি অহাৰ সময়ত মেকুৰীৰ নোম পেট কৰাটো ইমানেই মৰমলগা, মনোবিজ্ঞানীসকলে বিশ্বাস কৰে যে যদি আপুনি অতি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰি আছে, তেন্তে কুকুৰ বা মেকুৰীৰ দৰে লোমশ জন্তু এটা আপোনাৰ ওচৰত থকা আৰু আলিংগন কৰাটোৱে আপোনাক ভাল অনুভৱ কৰাত সহায় কৰিব পাৰে কিন্তু এইবাৰ ই আপোনাৰ জীৱনত বেয়া কৰিব পাৰে আৰু ভালও কৰিব পাৰে, ইয়াৰ বাবে বাস্তুৰ নিয়ম মানি চলিব লাগিব।

ৰাতিপুৱা সপোনত মেকুৰী এটা দেখি ভাল হয় নেকি ?

আমি বহুবাৰ বুজি নাপাওঁ, কিছুমান সপোন দেখিবলৈ পাওঁ যিবোৰ সপোনৰ কাৰণ আমি নাজানো, আমি ৰাতিপুৱা সাৰ পাই ভাবো আমি কিয় দেখিলোঁ এই সপোন ? কিন্তু সকলোতে কিছুমান নিয়ম থাকে। বাস্তু বিশেষজ্ঞসকলে কয়, যদি আপুনি এই সপোনৰ আঁৰত এটা কাৰণ বিচাৰিছে তেন্তে আপুনি ইয়াৰ সমাধান বিচাৰি পাব।

ৰাতিপুৱা মেকুৰীৰ সপোন দেখিলেই ভাল নেকি ? বাস্তু বিজ্ঞানীসকলে কয় যে সপোনত যদি ক’লা মেকুৰী দেখা পায় তেন্তে বুজিব লাগে যে জীৱনৰ অৰ্থনৈতিক সংকট অতিক্ৰম কৰাৰ পিছত অলপ পোহৰ দেখা পাব।

বগা মেকুৰী দেখাটো শুভ নেকি ?

যদি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ চাৰিওফালে বগা মেকুৰী দেখিছে, বা হঠাতে বগা মেকুৰী এটা আপোনাৰ ফালে অহা দেখিছে। তেতিয়া আপুনি বুজিব যে আপোনাৰ জীৱনত এটা ভাল লক্ষণ আহিব। কিন্তু যদি বগা মেকুৰীৰ সলনি ক’লা মেকুৰী হয়, তেন্তে সেয়া শুভ নহয় ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment