লটাৰী জিকাৰ গোপন সূত্ৰ পোহৰলৈ আহিছে, এবাৰ জানিলে আপুনিও জিকিব পাৰিব !

WhatsApp Follow

জীৱনত সকলোকে টকাৰ প্ৰয়োজন। আৰু ইয়াৰ বাবে আমাৰ বহুতেই লটাৰী টিকত কিনে (Lottery Winning Tips)। অৱশ্যে মানুহৰ অত্যধিক লোভে এই খেলখনক তেওঁলোকৰ নিচা কৰি তুলিছে। বহু ক্ষেত্ৰত দেখা যায় যে এজন ব্যক্তিয়ে লটাৰী জিকাৰ আশাত ঢেৰ টকা খৰচ কৰি সৰ্বহাৰা হৈ পৰে। তথাপিও তেওঁ কোনো পুৰস্কাৰ নাপায়। কিন্তু সিফাললৈ চালে দেখিব যে আন এজন ব্যক্তিয়ে মাত্ৰ কেইটামান টিকট (Lottery Ticket) কিনি লটাৰীৰ প্ৰথম পুৰস্কাৰ লাভ কৰিছে। লগতে তলত চিক্রেট নম্বৰটো দিয়া আছে তাতে ক্লিক কৰি চাব পাৰিব 👇👇

New Lottery Winning Tips And Tricks

আপুনি কেতিয়াবা ভাবিছেনে যে এনেকুৱা কিয় হয় ? আচলতে লটাৰীত জয়ী হোৱাটো ভাগ্যৰ কথা। কিন্তু ইয়াত আপুনিও আংশিকভাৱে দোষী। সেই ব্যক্তিজনে সঠিক লটাৰী টিকট বাছনি কৰিব জানে (Lottery Winning Tricks) গতিকে তেওঁ সহজেই পুৰস্কাৰ লাভ কৰিলে, আৰু সেই পদ্ধতি আপুনি নাজানে। গতিকে বাৰে বাৰে চেষ্টা কৰিও আপুনি বিফল হ’ব লাগে। কিন্তু চিন্তাৰ কোনো কাৰণ নাই।

আজি আমি আপোনালোকৰ আগত সকলো গোপন কৌশল প্ৰকাশ কৰিবলৈ ওলাইছো আপুনি জানিলে প্ৰতিবাৰ লটাৰী জিকিব লাখ লাখ টকা। কিন্তু বহুতে কয় যে লটাৰী বিশুদ্ধভাৱে ভাগ্যৰ কথা। কিন্তু আমি সকলোৱে জানো যে কাম নকৰিলে ভাগ্যই আপোনাৰ লগত নাযায়। গতিকে আমি যিকোনো বস্তু পাবলৈ প্ৰথমে কাৰ্ম কৰিব লাগিব। লগতে তলত চিক্রেট নম্বৰটো দিয়া আছে তাতে ক্লিক কৰি চাব পাৰিব 👇👇

লটাৰী জিকাৰ গোপন কৌশল

  • বহু সময়ত আমি লটাৰী টিকটৰ নম্বৰটো ভালদৰে চেক নকৰাকৈ টিকট কিনো যাৰ পুৰস্কাৰ মাত্ৰ কেইদিনমান আগতে বিতৰণ কৰা হৈছে (Lottery Winning)।
  • এই ক্ষেত্ৰত বৰ্তমান সেই টিকটৰ কোনো পুৰস্কাৰ পোৱাৰ আশা নাই। গতিকে এতিয়াৰ পৰা সাৱধান হওক।
  • যোৱা কেইদিনমানৰ লটাৰীৰ ফলাফল পৰীক্ষা কৰি চাওক আপুনি কিনা টিকটৰ নম্বৰটো তালিকাত আছে নে নাই।
  • সেই সকলোবোৰ টিকট এৰি নতুন নম্বৰ থকা টিকটবোৰহে কিনি লওক।
  • সাধাৰণতে লটাৰীৰ টিকটত ১-৪ আৰু ৫-৯ৰ দৰে নম্বৰ দিয়া হয়।
  • ১ৰ ​​পৰা ৪ নম্বৰৰ টিকট বেছিকৈ খেলা হয় নে ৫ৰ পৰা ৯ নম্বৰৰ টিকট খেলা হয় নেকি পৰীক্ষা কৰক।
  • বেছিকৈ খেলা টিকটৰ বাহিৰে আন টিকট (Lottery Tickets) কিনিব।
  • লটাৰী টিকটত থকা নম্বৰ ছিৰিজত ১ৰ পৰা ৫ নম্বৰৰ পৰিসৰৰ অধিক টিকট কিনিব। ইয়াৰ ফলত লটাৰী জয়ৰ সম্ভাৱনা দুগুণ হ’ব (Dear Lottery Winning)।

লটাৰী টিকটত থকা নম্বৰবোৰ তিনিটা গোটত ভাগ কৰা হয়। প্ৰথম, মধ্য আৰু শেষ। এইদৰে সংখ্যাৰ শ্ৰেণীবিভাজন কৰিলে টিকট চিনাক্তকৰণৰ সুবিধা হয়। মনত ৰাখিব যে আগদিনা পুৰস্কাৰ লাভ কৰা মধ্যম নম্বৰে আজি সেই মধ্যম নম্বৰ নাপাব। তেনে ক্ষেত্ৰত আপুনি সেই নম্বৰবোৰ প্ৰথমে আনিব পাৰে। আৰু তাৰ পিছত নম্বৰবোৰ ক্ৰমে মধ্য আৰু শেষ স্থানত ৰাখি (Lottery Winning) ব্যৱস্থা কৰিব পাৰি। লগতে তলত চিক্রেট নম্বৰটো দিয়া আছে তাতে ক্লিক কৰি চাব পাৰিব 👇👇

যদি শেষ বিজয়ীৰ টিকটৰ মাজৰ নম্বৰটো ৭২ হয়, তেন্তে আজি আপুনি ৭২ (Lottery Winning)ৰ পৰা আৰম্ভ কৰি নম্বৰৰ টিকটটো কাটিব। আগদিনা পুৰস্কাৰ লাভ কৰা টিকটৰ বাবে মধ্যম স্থানৰ নম্বৰবোৰ পুনৰ সাজিলে পুৰস্কাৰ লাভৰ সম্ভাৱনা অলপ বৃদ্ধি পায়। যদি আগদিনা ৭২ নম্বৰৰ মধ্যম নম্বৰ থকা টিকটখনে পুৰস্কাৰ লাভ কৰে, তেন্তে আজি ৭২২৭ নম্বৰৰ টিকটটো (Lottery Winning) চিনি পোৱাটো সহজ হ’ব যদিহে এনেদৰে মাজৰ নম্বৰবোৰ ওলোটা হয়।

গতিকে, যেতিয়াই আপুনি লটাৰী টিকট (Lottery Winning) কিনে, তেতিয়াই এই কথাটো মনত ৰাখিব। যদিও লটাৰীত ভাগ্যই মুখ্য ভূমিকা পালন কৰে, তথাপিও ওপৰৰ কৌশলসমূহ ব্যৱহাৰ কৰিলে কিছু লাভ হ’ব বুলি আশা কৰিব পাৰি। এইদৰে বহুতে লটাৰীত জয়ী হৈছে। আৰু আগৰ সকলো কথা চিন্তা কৰিহে এই সকলোবোৰ কথা আগবাঢ়িব।

চিক্রেট নম্বৰ👇👇

Click Here

Leave a Comment