এই ব্যৱসায় কৰি আপুনি প্ৰতিদিনে ১ হাজাৰ টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰে, ৫ হাজাৰ টকাৰ মেচিন আৰু ৩ ঘণ্টা কাম

Join Telegram

আজিকালি প্ৰযুক্তিৰ সহায়ত বজাৰত বিভিন্ন ধৰণৰ সামগ্ৰী আহিছে যিবোৰ সহজে ব্যৱহাৰ কৰাই নহয়, বিপুল উপাৰ্জনৰ সুযোগো দিব । এইবাৰ এনে এটা তথ্য জানিবলৈ ওলাইছো য’ত মাত্ৰ ৫০০০ টকা বিনিয়োগ কৰি প্ৰতিদিনে ১০০০ টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব । এই কামটো কেনেকৈ কৰিব পাঢ়ি চাওঁ আহক – You can earn Rs. 1,000 per day by doing this business

আমি সকলোৱে তন্দুৰী কুকুৰা খাই ভাল পাওঁ । কিন্তু যদি আমি আপোনাক জনাওঁ যে বৰ্তমান বজাৰত কিছুমান ইলেক্ট্ৰিক অভেন আছে য’ত আপুনি নূন্যতম বিনিয়োগ কৰি বহুত টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰে । এই মেচিনৰ সহায়ত আপুনি সকলো ধৰণৰ অভেনৰ সামগ্ৰী বনাব পাৰে ।

মেচিন ব্যৱহাৰ কৰি আপুনি একেলগে মোমো আৰু পিজ্জা বনাব পাৰে । ভেজি আৰু নন-ভেজৰ উপৰিও দুয়োবিধ সামগ্ৰী সৰু সৰু মেচিনত উপলব্ধ । কিন্তু সকলোতকৈ ভাল কথাটো হ’ল কোম্পানীয়ে আপোনাক এখন ৰেচিপি বুক দিব । বিশেষ সুবিধা হিচাপে অভেনত ননষ্টিক বৈশিষ্ট্য সংযোজন কৰা হৈছে । কিন্তু এই বজাৰত বিক্ৰী কৰা মেচিনটোত দুবিধ বৈশিষ্ট্য আছে ১/ অৰ্ধস্বয়ংক্ৰিয় আৰু ২/ সম্পূৰ্ণ স্বয়ংক্ৰিয়, এতিয়া আপুনি আপোনাৰ পছন্দ আৰু চাহিদা অনুসৰি মেচিনটো কিনিব পাৰিব ।

এই মেচিনটো কিমান দাম ? অৰ্ধস্বয়ংক্ৰিয় মেচিনৰ মূল্য ৫ হাজাৰ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হয়, আৰু সম্পূৰ্ণ স্বয়ংক্ৰিয় মেচিনৰ মূল্য ৩৫ হাজাৰ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হয় । এই মেচিনটো কিনি আপুনি নিজাকৈ ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে, আৰু আপুনি বিপুল পৰিমাণৰ ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰে । কিন্তু আপুনি ব্যৱসায়ৰ আৰম্ভণিতে এটা অৰ্ধস্বয়ংক্ৰিয় মেচিন কিনিব পাৰে, তাৰ পিছত ব্যৱসায়টো বৃদ্ধি হোৱাৰ লগে লগে সম্পূৰ্ণ স্বয়ংক্ৰিয় ব্যৱস্থাৰে চলি থকা এটা দামী মেচিন কিনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে ।

14 thoughts on “এই ব্যৱসায় কৰি আপুনি প্ৰতিদিনে ১ হাজাৰ টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰে, ৫ হাজাৰ টকাৰ মেচিন আৰু ৩ ঘণ্টা কাম”

  1. অভেন টো কোন কোম্পেনী ৰ আৰু কৌত পোৱা যাব ।

    Reply
  2. এই ব্যৱসায় কৰিব বিচাৰোঁ, কিন্তু ৫ হাজাৰ মেচিন ক’ত পাম, আৰু ক’ত মাৰ্কেটিং কৰিম?

    Reply

Leave a Comment