১৪ বছৰ বয়সত শাৰীৰিক সম্পৰ্ক, অভিনেতাৰ কাহিনীৰ সৈতে অন্তৰংগ দৃশ্যৰ শ্বুটিঙৰ সময়ত নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাইছিল ওম পুৰীয়ে

বলীউডৰ কিংবদন্তি অভিনেতা ওম পুৰী। তেওঁৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কেৰিয়াৰত এতিয়ালৈকে কেইবাখনো জনপ্ৰিয় ছবিত অভিনয় কৰিছে। কিন্তু এই কিংবদন্তি অভিনেতাৰ জীৱনত কোনো অভাৱ নাই। আগতে ঘৰৰ দাসীসকলৰ লগত নিয়মীয়াকৈ শাৰীৰিক সম্পৰ্ক ৰাখিছিল। আৰু সেইটোও মাত্ৰ ১৪ বছৰ বয়সত। শেহতীয়াকৈ অভিনেতাগৰাকীৰ প্ৰাক্তন পত্নীয়ে এনে সকলো চাঞ্চল্যকৰ তথ্য আগবঢ়াইছে।

‘অম প্ৰকাশ পুৰী’, এই নামটোৱেই পৰিচিতিৰ বাবে যথেষ্ট। বলীউডৰ পৰা মাৰাঠী, পাকিস্তানী আৰু হলিউডলৈকে টুখৰে ইখনৰ পিছত সিখনকৈ ছুপাৰহিট ছবি দিছে। শেহতীয়াকৈ অভিনেতা গৰাকীৰ প্ৰাক্তন পত্নী নন্দিতা পুৰীয়ে বহু লোকক স্তম্ভিত কৰা সকলো তথ্য প্ৰকাশ কৰিছে।

তেওঁ কেৱল তথ্য প্ৰকাশ কৰাই নহয়, অভিনেতাজনৰ জীৱন কাহিনীৰ ওপৰত এখন গোটেই কিতাপ লিখিছে। আৰু এই গ্ৰন্থখনত ওম পুৰীৰ এই কৃতিত্বৰ কথা উল্লেখ কৰা হৈছে। নন্দিতাই দাবী কৰে যে ১৪ বছৰ বয়সত ওমৰ দাসীগৰাকীৰ সৈতে শাৰীৰিকভাৱে অন্তৰংগ হৈ পৰিছিল। এবাৰ নহয়, বাৰে বাৰে।

কিতাপখনত এই বিষয়ে বিশদভাৱে উল্লেখ কৰিছে, সেই সময়ত দাসীগৰাকীৰ বয়স আছিল ৫৫ বছৰ। অৱশ্যে এই বিষয়ত ওমে কাউণ্টাৰ প্ৰশ্নো নিক্ষেপ কৰিছে। কটুক্তিৰ সুৰত তেওঁ ক’লে, ‘১৪ বছৰীয়া ল’ৰা এজন ৫৫ বছৰীয়া মহিলাৰ লগত যদি অন্তৰংগ হয়, তেন্তে কাৰ দোষ ?

তাৰোপৰি লক্ষ্মী নামৰ এগৰাকী মহিলাৰ নামো আহিছে। জনা যায় যে ওমে এই মহিলাগৰাকীৰ সৈতে নিয়মিতভাৱে যৌন সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিছিল। অৱশ্যে লক্ষ্মী সন্দৰ্ভত ওমৰ বক্তব্য সম্পূৰ্ণ বেলেগ। ওমৰ ভাষাত ক’বলৈ গ’লে ‘লক্ষ্মীয়ে মোক নিস্বাৰ্থভাৱে যিদৰে ডাঙৰ-দীঘল কৰিলে, মোৰ লগত তাইৰ যি ধৰণৰ সম্পৰ্ক আছিল, সেয়া মোৰ প্ৰতি থকা কৰ্তব্য আৰু আনুগত্যৰ পুৰস্কাৰ’।

আনকি ৰেখাৰ সৈতে অন্তৰংগ দৃশ্যৰ শ্বুটিং কৰি থকাৰ সময়তো অভিনেতাজনে নিজৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ হেৰুৱাই পেলায়। কাহিনী অনুসৰি তেওঁলোকক চকী এখনত গুলী চলাবলৈ কোৱা হয়। শ্বুটিঙৰ সময়ত তেওঁলোক সঁচাকৈয়ে ইজনে সিজনৰ ওচৰ চাপিছিল বুলি ফুচফুচাই কোৱা হয়। সেই সময়ত চেটৰ সময়ত চকীখন ভাঙি গৈছিল কাৰণ ই তেওঁলোকৰ ওজন ল’ব পৰা নাছিল।

CopyAMP code

Leave a Comment