ৰাতিপুৱা সাৰ পাই এইবোৰ চাব নালাগে, গোটেই দিনটো বেয়া হৈ থাকিব

Join Telegram

সকলো মানুহেই জীৱনত সফল হ’ব বিচাৰে । তেওঁলোকে বিচাৰে সুখ, সমৃদ্ধি আৰু সফলতা । বিভিন্ন কাৰণত সকলোৱে সন্তুষ্ট নহয় । ইয়াৰ আঁৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ লগতে ভাগ্যও আছে । ৰাতিপুৱা সাৰ পাই এইবোৰ চাব নালাগে, নহলে গোটেই দিনটো বেয়া হৈ থাকিব ! সেই বস্তুবোৰ হৈছে – Don’t wake up in the morning and look at these things, they’ll be bad all day

১/ বন্যপ্ৰাণীৰ ছবি, বহু ঘৰত বন্যপ্ৰাণীৰ ছবি বা অংকন থাকে । ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ লগে লগে সেই বন্যপ্ৰাণীৰ ছবি যদি আপোনাৰ চকুত যায়, তেনেহলে সেয়া অশুভ মনা হয় । সেই বাবে ঘৰত এনেকুৱা ঠাইত বন্যপ্ৰাণীৰ ছবি ৰাখিব য’ত ৰাতিপুৱা সাৰ পোৱাৰ পিছত আপোনাৰ চকু নাযায় ।

২/ ছাঁ, ৰাতিপুৱা সাৰ পাই নিজৰ বা আন কা ৰোবাৰ ছাঁলৈ চাব নালাগে । সূৰ্য্য উদয় দেখি ছাঁটো পশ্চিম দিশত পৰে । বাস্তুৰ মতে ছায়াক ৰাহুৰ ৰাশি বুলি কোৱা হয় । সেই বাবে লক্ষ্য ৰাখিব যে ৰাতিপুৱা সাৰ পাই যাতে মানুহৰ ছাঁ দেখিব নালাগে ।

৩/ আঠাযুক্ত বাচন, ৰাতিপুৱা আঠাযুক্ত বাচন নাচাব । বাস্তুৰ মতে সকলো বাচন-বৰ্তন ৰাতি পৰিষ্কাৰ কৰিব লাগে । ৰাতিপুৱা সাৰ পাই আঠাযুক্ত বাচন দেখিলে তাক অশুভ মনা হয় ।

আৰু পঢ়ক-

৪/ আইনা, ৰাতিপুৱা কেতিয়াও আইনালৈ নাচাব । ৰাতিপুৱা আইনাখনলৈ চাই ৰাতিৰ সকলো নেতিবাচকতা আইনাখনত পোৱা যায় । বাস্তুৰ মতে ৰাতিপুৱা কেতিয়াও আইনা দেখিব নালাগে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment