বিয়াৰ পিছত মহিলাসকলে গুগলত বেছিকৈ কি সন্ধান কৰে, তাৰ উত্তৰ শুনি আপুনি আচৰিত হ’ব!

Join Telegram

সময়ৰ লগে লগে গুগলৰ প্ৰয়োজনীয়তা বাঢ়িছে। আমাৰ সকলো প্ৰশ্নৰ প্ৰয়োজনীয়তা কিয় গুগলে পূৰণ নকৰে। বহু প্ৰশ্নৰ উত্তৰ মই জানো। বহুত অজ্ঞাত কথা জানো। google হৈছে বিশ্বৰ সৰ্ববৃহৎ চাৰ্চ ইঞ্জিন। পৃথিৱীৰ বহুতো অজ্ঞাত বিষয়বস্তু আমাৰ সন্মুখলৈ আনে । গুগলে সকলোৱে ব্যৱহাৰ কৰে। সাধাৰণ মানুহৰ পৰা আৰম্ভ কৰি ডাঙৰ ডাঙৰ ব্যক্তিলৈকে । অহা কেইটামান দশকলৈ গুগলৰ ব্যৱহাৰ বাঢ়িছে । দশক দশক ধৰি বিশ্বৰ সৰ্ববৃহৎ চাৰ্চ ইঞ্জিন হৈ আহিছে গুগল। ( You’ll be surprised to hear the answers to what women search for most on Google after marriage! )

গুগল চাৰ্চ সম্পৰ্কীয় চাঞ্চল্যকৰ তথ্যৰ এটা প্ৰতিবেদন চৰ্চালৈ আহিছে। বিয়াৰ পিছত মহিলাসকলে গুগলত কি কি তথ্য বিচাৰিছে সেই বিষয়ে প্ৰতিবেদনত দেখুওৱা হৈছে। বিয়াৰ পিছত মহিলাসকলে গুগলত স্বামীৰ পছন্দৰ বিষয়ে সন্ধান কৰে। নৱবিবাহিত মহিলাসকলে জানিব বিচাৰে যে তেওঁলোকৰ স্বামীয়ে কি ভাল পায় আৰু কি অপছন্দ কৰে। স্বামীয়ে কি ভাল পায় সেই কথা জনাৰ বাহিৰেও তেওঁলোকে অনুসন্ধান কৰে যে কেনেকৈ স্বামীৰ হৃদয় জয় কৰিব পাৰি। স্বামীক কেনেকৈ সুখী কৰি ৰাখিব পাৰি। নৱবিবাহিত মহিলাসকলেও google ত search কৰে যে স্বামীক কেনেকৈ বিশ্বাসী কৰিব পাৰি। সেইটো ধেমেলীয়া নহয়নে ? এই কথা প্ৰতিবেদনত জানিব পৰা গৈছে।

মহিলাসকলেও google engine ত search কৰি বিয়াৰ পিছত সন্তান জন্ম দিয়াৰ সঠিক বয়স জানিব পাৰে । সন্তান জন্ম দিয়াটো এটা উদ্বেগ, নাৰীৰ বাবে এক বেলেগ উত্তেজনা। হয়, গুগলে এই প্ৰশ্নবোৰৰ সন্মুখীন হৈছে।
এই উত্তৰবোৰৰ উপৰিও মহিলাসকলে আৰু বহুতো প্ৰশ্নৰ উত্তৰ জানিব বিচাৰে । শহুৰেক বা পৰিয়ালৰ নতুন সদস্যৰ আচৰণৰ বিষয়ে মহিলাসকলে জানিব বিচাৰে । গুগল ইঞ্জিনত অহৰহ অনুসন্ধান কৰে । জনা গৈছে যে প্ৰতিবেদনত। তেওঁলোকে এই প্ৰশ্নৰ উত্তৰ জানিব বিচাৰে, পৰিয়ালৰ নতুন সদস্য হোৱাৰ উপযুক্ততা হিচাপে । কিদৰে পাৰিবাৰিক দায়িত্ব পালন কৰিব পাৰি তাৰেই প্ৰশ্ন । বিয়াৰ পিছত কেনেকৈ ব্যৱসায় চলাব লাগে ? ব্যৱসায় চলোৱাত পৰিয়ালে কেনেদৰে সহায় কৰিব ?

Leave a Comment