থমকি ৰোৱা নাই আমিৰ খানৰ ছোৱালীৰ, ব্যাডৰোমত সীমা অতিক্রম কৰিলে

শীতল জীৱনশৈলীৰ বাবে বিখ্যাত ছুপাৰষ্টাৰ আমিৰ খানৰ কন্যা ইৰা খান। ইৰা খানে প্ৰায়ে প্ৰেমিকৰ সৈতে উঠা ছবি অনুৰাগীৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰে। এই খণ্ডটোত আকৌ এবাৰ ইৰা খানে প্ৰেমিকৰ সৈতে এখন ৰোমান্টিক ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে, যিখন ছবি অতি দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈছে। ইৰা খানে এই ছবিখন ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্ট’ৰীত পোষ্ট কৰিছে।

ডেট নাইটৰ বল্ড ছবি
উত্থাপিত এই ছবিখনত ইৰা খান আৰু তেওঁৰ প্ৰেমিক নুপুৰ শিখাৰে বাথৰব পিন্ধা দেখা গৈছে। বেডৰুমত দুয়োটাৰে এই আৰামদায়ক ষ্টাইলটো অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে। ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি ইৰা খানে লিখিছে মেচিং ৰবছ, ডেট নাইট। ইয়াৰ লগতে তেওঁ নুপুৰকো টেগ কৰিছে। এই দম্পতীৰ এই ছবিখন ছ’চিয়েল মিডিয়াত ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈ পৰিছে ।

ইৰাৰ জন্মদিন উদযাপনৰ ফটো
ইৰা খানৰ জন্মদিন উদযাপনৰ পূৰ্বৰ ছবিয়ে ইণ্টাৰনেটত হুলস্থুলৰ সৃষ্টি কৰিছিল। জন্মদিন উপলক্ষে ইৰা খানক বিকিনি পিন্ধি বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে উদযাপন আৰু পুল পাৰ্টি কৰা দেখা গৈছিল।

কওঁ যে ইৰাই প্ৰতিদিনে প্ৰেমিকৰ সৈতে এখনতকৈ অধিক আৰামদায়ক আৰু ৰোমান্টিক ছবি শ্বেয়াৰ কৰি থাকে, যিবোৰ মিনিটৰ ভিতৰতে ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰে। ইয়াৰ লগতে ইৰা নিজৰ নিৰ্দোষ ষ্টাইল আৰু হট ফটোশ্বুটৰ বাবেও পৰিচিত। চাওক ইৰাৰ ছ’চিয়েল মিডিয়াত তাইৰ গৰম ছবি আৰু ভিডিঅ’ৰে ভৰি আছে।

ইৰাৰ বলীউড অভিষেকৰ জল্পনা-কল্পনা
ইৰাৰ এই ছবিবোৰ দেখাৰ পিছত বলীউডত অভিষেক ঘটোৱাৰ বিষয়ে জল্পনা-কল্পনাৰ সৃষ্টি হয়। ছবিবোৰ চোৱাৰ পিছত স্পষ্ট হৈ পৰে যে বাস্তৱ জীৱনত গ্লেমাৰৰ ক্ষেত্ৰত ইৰাই বলীউডৰ নায়িকাক কঠোৰ প্ৰতিযোগিতা দিয়ে।

ইৰা খানৰ ভিডিও দেখিবলৈ তলত ক্লিক কৰক ।

CopyAMP code

Leave a Comment