৩ ধৰণৰ মহিলা কেতিয়াও স্বামীৰ ওপৰত সন্তুষ্ট নহয় !

বিয়া হৈছে এক নতুন জীৱনৰ আৰম্ভণি, দুজন মানুহে হাতত হাত ধৰি, গোটেই জীৱন একেলগে থাকিবলৈ সাজু হোৱা, আৰু গোটেই জীৱন একেলগে থকাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়া। বিবাহ কেৱল দুটা মনৰ মিলন নহয়, দুটা পৰিয়ালৰ মিলন, আৰু এই বিবাহ সুখী হয় তেতিয়াহে যেতিয়া দুটা মন আৰু দেহ একত্ৰিত হৈ এক হৈ পৰে।

কিন্তু এইবোৰৰ মিল নাথাকিলে সংসাৰত বিশৃংখলতা দেখা যায়। গতিকে আজিয়েই জানি লওক এই তিনিটা আখৰৰ নাম থকা মহিলাই কেতিয়াও স্বামী আৰু পৰিয়ালৰ লগত সুখী নহয় –

S নামৰ মহিলাসকল – এই নামৰ মহিলাসকল নিস্তব্ধ। কিন্তু স্বামীৰ প্ৰতি অত্যধিক অধিকাৰীতাই সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰে। কিন্তু অধিক সন্দেহে বিপদৰ সৃষ্টি কৰে।

>> এই ৫টা লক্ষণ আপোনাৰ মাজত থাকিলে আপুনি নিশ্চয় বুদ্ধিমান !

k নামৰ মহিলা – এই নামৰ নাৰীৰ ভালপোৱাৰ অভাৱ। পৰিয়ালটো সঠিকভাৱে পৰিচালিত হ’লেও এটা কাৰণতে পৰিয়ালৰ শান্তি নষ্ট হৈ যায়। স্বামীক লৈ সন্তুষ্ট নহয়। তেওঁলোকৰ ইচ্ছা প্ৰবল ইচ্ছা পূৰণ কৰাটো সকলোৰো বাবে সম্ভৱ নহয় । তেওঁলোকে বিচাৰে যে স্বামীয়ে কোনো কাম কৰাৰ আগতে পত্নীৰ পৰামৰ্শ লওক ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment