ঘৰৰ সমুখৰ দুৱাৰত এই ৫টা বস্তু ৰাখক, আৰ্থিক সংকট দূৰ হ’ব !

( Keep these 5 things on your front door, the financial crisis will go away ) যদি এই পাঁচটা বস্তু সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত ৰাখিব পাৰি । তেতিয়া আপোনাৰ জীৱনটো সম্পূৰ্ণ সলনি হ’ব, এই পাঁচটা কথাত আপুনি গুৰুত্ব দিয়া উচিত । কোৱাৰ দৰে আপুনি যদি বেয়া বস্তুবোৰ সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত ৰাখে তেন্তে আপোনাৰ জীৱনটো কেৱল আৰ্থিকভাৱে নহয়, এক দুৰ্বিষহ জীৱন হ’ব, গতিকে পলম নকৰি ঘৰৰ সন্মুখৰ ৰাখিব লাগে পাঁচটা বস্তু –

১) গণেশ আইডল সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত এটা গণেশ আইডল ৰাখক । আপুনি দেখিব যে আপোনাৰ জীৱনত কিমান ধনাত্মক শক্তি বৃদ্ধি পাইছে, যদি আপুনি গণেশৰ মূৰ্তি ৰাখিব পাৰে তেন্তে আপোনাৰ ঘৰৰ পৰা নেতিবাচক শক্তি আঁতৰি যাব ।

২) বস্তুমৰ মতে, যদি আপুনি সন্মুখৰ দুৱাৰত স্বস্তিকৰ চিহ্ন আঁকি দিয়ে, তেন্তে আপোনাৰ ঘৰৰ পৰা বেয়াটো আঁতৰ হোৱাৰ লগতে আপোনাৰ ঘৰত কাৰোবাৰ বেয়া প্ৰভাৱ বা বেয়া হ’লেও দূৰ হ’ব, আৰু ফলত আপোনাৰ জীৱনটো অতি দুৰ্বিষহ হৈ পৰিব, তাৰ পিছত অৱশ্যেই এই সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত স্বস্তিক চিহ্নটো আঁকিব ।

৩) বস্তুৰ মতে সমুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত নেমু আৰু জলকীয়া ওলোমাই থব লাগে । কোনো ধৰণৰ ঋণাত্মক শক্তি আপোনাৰ ঘৰত উপনীত হ’বলৈ নিদিয়ে । এই নেমু জলকীয়াই আপোনাৰ ঘৰলৈ ইতিবাচক শক্তি আনিব বা বেয়া চকুটো পৰিষ্কাৰ কৰাত সহায় কৰিব ।


আৰু পঢ়ক
>> মাজে সময়ে চকুৰ পতা কঁপি উঠে নেকি ? জানক ইয়াৰ আচল কাৰণ কি ?
>> আপোনাৰ দাঁতে নিৰ্ধাৰণ কৰিব আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব ! জানক ভৱিষ্যতে কি হ’ব পাৰে !


৪) বস্তুমৰ মতে, সমুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত ৰঙা ৰঙৰ ৰং কৰিব পাৰি, ‘শুভ লাভ’ শব্দটো লিখিলে তেতিয়া দেখিব যে জীৱনৰ সৰু সৰু সমস্যাবোৰ সহজেই অতিক্ৰম কৰিব পাৰিব ।

৫) সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত বস্তুমত সন্মুখৰ দুৱাৰৰ ওপৰত ওম শব্দটো লিখিব লাগে ।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

Leave a Comment