আঙুলিত আঙঠি পিন্ধিলে কেনেধৰণৰ ব্যক্তিত্বৰ ইংগিত পোৱা যায় ?

Join Telegram

পুৰুষ-মহিলা উভয়ে আঙুলিত আঙঠি পিন্ধে । সোণ, ৰূপ, হীৰা, প্লেটিনামকে ধৰি বিভিন্ন ধাতুৰে নিৰ্মিত আঙঠি প্ৰায় সকলোৱে ব্যৱহাৰ কৰে । কিন্তু আঙুলিত এটা আঙঠি পিন্ধিবলৈ এজনে পছন্দ কৰে । কোনোবাই মাজৰ আঙুলিত আঙঠিটো পিন্ধে, কোনোবাই আঙঠি আঙুলিত বা সৰু আঙুলিত পিন্ধে । কিন্তু আপুনি কোনটো আঙুলিত পিন্ধিছে জানেনে ব্যক্তিত্বৰ কথাও কয় । জানি লওঁ আহক – What kind of personality does wearing a ring on your finger indicate ?

>> বুঢ়া আঙুলিত আঙঠি পিন্ধি ভাল পোৱা সকল প্ৰকৃততে অভিলাষী স্বভাৱৰ । হাতৰ তলুৱাৰ মতে বুঢ়া আঙুলিত আঙঠি পিন্ধিলে ইচ্ছাশক্তি আৰু আত্মবিশ্বাসৰ ইংগিত পোৱা যায় ।

>> তৰ্জনী আঙুলিত আঙঠি পিন্ধা মানুহ আত্মসন্মান, আত্মবিশ্বাস আৰু নেতৃত্বৰ গুণেৰে সমৃদ্ধ । তৰ্জনী আঙুলিটো নেতৃত্ব আৰু উচ্চাকাংক্ষাৰ প্ৰতীক ।

>> বহুতে মাজৰ আঙুলিত আঙঠি পিন্ধি ভাল পায় । এই আঙুলিত আঙঠি পিন্ধাসকলে দায়িত্ব, সৌন্দৰ্য আৰু আত্মবিশ্লেষণৰ প্ৰতি সচেতন হৈ পৰে । বেছিভাগ পৰিয়ালৰ মুৰব্বীয়ে মধ্যমা আঙুলিত আঙঠি পিন্ধে ।

>> অনামিকা বা আঙঠিৰ আঙুলিত আঙঠি পিন্ধিলে প্ৰেম, সম্পৰ্ক আনকি সৃষ্টিশীলতাৰ ইংগিত পোৱা যায় । এংগেজমেণ্টৰ সময়ত দম্পতীহালে ইজনে সিজনৰ ৰিং ফিংগাৰত আঙঠি পিন্ধে । এই আঙুলিত আঙঠি পিন্ধা সকল যথেষ্ট ৰোমান্টিক ।

আৰু পঢ়ক-

>> খুব কম সংখ্যক লোকে সৰু আঙুলিত আঙঠি পিন্ধে । অৱশ্যে ইয়াক পিন্ধা বেছিভাগ মানুহেই ৰত্ন আঙঠি পিন্ধে । যিসকলে সৰু আঙুলিত আঙঠি পিন্ধে তেওঁলোকৰ অন্তৰ্দৃষ্টি, যোগাযোগৰ দক্ষতা আৰু বুদ্ধিমত্তা ভাল ।

Leave a Comment