৩ প্ৰকাৰৰ ছোৱালী কেতিয়াও স্বামীৰ ওপৰত সন্তুষ্ট নহয়, সেই সমূহ হৈছে –

Join Telegram

( 3 types of girls are never satisfied with their husbands ) বিবাহ মানে নতুন জীৱনত প্ৰৱেশ কৰা, হাতত ধৰি ৰখা, গোটেই জীৱন একেলগে থাকিবলৈ প্ৰস্তুতি চলোৱা, বিবাহ মানে কেৱল দুই মনৰ মিলনেই নহয়, দুই পৰিয়ালৰ পুনৰ মিলন হৈ হাত ধৰি জীৱনৰ সীমাত উপনীত হোৱা। কিন্তু এইবোৰ যদি মিল নাথাকে তেন্তে পৰিয়ালত অশান্তিৰ সৃষ্টি হয়। বিচ্ছিন্নতা, মিছা, জটিলতাই গিলি গৈ থাকে। গতিকে আজিয়েই জানি লওক কোন তিনি আখৰৰ নামৰ মহিলাই কেতিয়াও স্বামী আৰু পৰিয়ালৰ লগত সুখী নহয়।

S বা H থকা মহিলা, এই নামৰ মহিলাসকলৰ নিস্তবন হোৱাৰ প্ৰৱণতা থাকে। কিন্তু স্বামীৰ প্ৰতি অত্যধিক ইতিবাচকতা কৰিলে বিপদ কঢ়িয়াই আনে। তেওঁলোকৰ অত্যধিক সন্দেহৰ ফলত পৰিয়ালটোত অশান্তিৰ সৃষ্টি হয়।

K নামৰ থকা মহিলা, এই নামৰ নাৰী প্ৰেমৰ পৰা বঞ্চিত। পৰিয়ালটো সঠিকভাৱে চলিলেও কিবা এটা কাৰণতে তেওঁলোকৰ শান্তি বিনষ্ট হয় । স্বামীক লৈ সন্তুষ্ট নহয়। স্বামীৰ পৰা একো নোপোৱাত খং উঠে কাৰণ সিহঁতৰ ইচ্ছাবোৰ প্ৰবল। তেওঁলোকে বিচাৰে যে স্বামীয়ে কোনো কাম কৰাৰ আগতে পত্নীক পৰামৰ্শ কৰি জেৰা কৰক, আৰু স্বামীৰ পৰা যদি সেইটো নাপায় তেনেহলে K নামৰ থকা মহিলা সন্তুষ্ট নহয় ।

P নামৰ থকা মহিলা, এই নামৰ ছোৱালী স্বামীৰ মৰম পৰা বঞ্চিত হয়, কাৰণ তেওঁলোকে স্বামীৰ সংসাৰ গঢ়িবলৈ বহু কষ্ট কৰে কিন্তু তাৰ বিনিময়ে তেওঁলোকে ইমান স্বামীৰ পৰা মৰম নাপায় । ফলত P নামৰ থকা মহিলা সকলে স্বামীৰ প্রতি সন্তুষ্ট নহয় ।

আৰু পঢ়ক-

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

2 thoughts on “৩ প্ৰকাৰৰ ছোৱালী কেতিয়াও স্বামীৰ ওপৰত সন্তুষ্ট নহয়, সেই সমূহ হৈছে –”

Leave a Comment