এই ৩টা নামৰ মানুহবোৰ বৰ ভাগ্যৱান, সদায় পায় লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ !

( These 3 names are very lucky, always get the blessings of Lakshmi ) নামত কি আহে ? কিন্তু এনে উক্তি জ্যোতিষৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰযোজ্য নহয়। এজন ব্যক্তিৰ ভৱিষ্যৎ আৰু স্বভাৱ নামটোৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে। বিশেষকৈ নামটোৰ প্ৰথম আখৰে এজনৰ ব্যক্তিত্বৰ কথা কয়। এটা সময়ত পুৰুষে জন্মৰ সময়ত শিশুটিৰ নামৰ আৰম্ভণিৰ আখৰ নিৰ্ধাৰণ কৰিছিল।

কাৰোবাৰ নাম সেই আৰম্ভণিৰ অনুযায়ী ৰখা হৈছিল। এনে নামকৰণৰ নিয়ম আৰু নাই। ইতিমধ্যে চহৰ অঞ্চলত ই বৃদ্ধি পাইছে। কিন্তু এজন ব্যক্তিৰ জীৱনত নাম তাৎপৰ্যপূৰ্ণ। ভাগ্যৰ পৰা সহায় পায় কিছুমান চৰিত্ৰ। মাতৃ লক্ষ্মীৰ কৃপা তেওঁলোকৰ ওপৰত নিৰ্ভৰশীল। সেই মানুহৰ জীৱনত কেতিয়াও টকাৰ অভাৱ নহয়।

নামৰ প্ৰথম আখৰটো হ’ল A

যিসকল লোকৰ নাম A ৰে আৰম্ভ হয় তেওঁলোক অতি সৎ আৰু কৰ্মৰ প্ৰতি কঠোৰ পৰিশ্ৰমী। তেওঁলোকে নিজৰ লক্ষ্যত উপনীত হ’বলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰে। জীৱনত এনে এটা সময় আহে যেতিয়া তেওঁলোকে সফল নহ’ব বুলি ভাবে, কিন্তু নিজৰ কষ্টৰে জীৱনত সফলতা অৰ্জন কৰে। এটা জনগোষ্ঠীয়ে জীৱনত লাভ কৰে অপৰিসীম সুখ আৰু ধন-সম্পত্তি।

নামটোৰ প্ৰথম আখৰটো হ’ল R

যিসকল লোকৰ নাম R ৰে আৰম্ভ হয়, তেওঁলোক আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি থাকে। তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ভাগ্য দুয়োটা আছে। R নাম থকা মানুহে জীৱনত বহু দূৰলৈ যায়। বহুত ধন-সম্পত্তিৰ মালিক হয়। তেওঁলোকৰ ভাগ্যৰ হঠাৎ উন্নতিৰ সম্ভাৱনা থাকে।


আৰু পঢ়ক
>> ঘৰত নাৰাখিব এইসমূহ বস্তু, থাকিলে ঘৰলৈ দৰিদ্ৰতা আহিব
>> সঠিক দিশত ৰখা ধনে আপোনাক অধিক ধনবান কৰে !


নামটোৰ প্ৰথম আখৰটো হ’ল S

যিসকলৰ নাম S ৰে আৰম্ভ হয় তেওঁলোকৰ বাবে জীৱনটো প্ৰত্যাহ্বানেৰে ভৰি আছে। তেওঁলোকৰ জীৱনত বিভিন্ন সমস্যাৰ সৃষ্টি হয়। কিন্তু সাহসেৰে যুঁজ দিয়ে। সকলো প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হৈছে সেইসকল লোক। জীৱনত যি কৰিব বিচাৰে তাকে কঠোৰ পৰিশ্ৰমেৰে সাধন কৰে। মা লক্ষ্মীৰ বিশেষ আশীৰ্বাদ লাভ কৰে।

বিঃদ্ৰঃ উক্ত লেখা ইন্টাৰনেটৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰা তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

6 thoughts on “এই ৩টা নামৰ মানুহবোৰ বৰ ভাগ্যৱান, সদায় পায় লক্ষ্মীৰ আশীৰ্বাদ !”

Leave a Comment